Saugomų teritorijų produkto ženklas

Kiekviena saugoma teritorija turi savo produkto ženklą, kurį speciali ženklo komisija suteikia išskirtiniams tos vietovės produktams ir paslaugoms. Tai – darnūs produktai ir paslaugos, kurie ne tik saugo vietos gamtą ir puoselėja kultūrą, bet ir prisideda prie tos teritorijos gerovės bei klestėjimo. Visi produktai ir paslaugos pasižymi šiais bruožais:
  • Draugiški aplinkai
Ženklas suteikiamas produktų gamintojams ir paslaugų teikėjams, kurių veikla nėra žalinga gyvajai gamtai ir kurie deda pastangas mažinti savo veiklos poveikį aplinkai.
  • Pagaminti smulkių vietos gamintojų
Ženklu pažymėta produkcija gaminama saugomoje teritorijoje įsikūrusių verslų. Įsigyjant šiuos produk tus ar paslaugas kartu skatinate vietos bendruomenių užimtumą ir ekonominę raidą.
  • Draugiški tradicinei kultūrai
Ženklą turintys verslai skatina kultūrinio ir gamtinio paveldo pažinimą, tradicinių amatų ar kultūrinių vertybių tąsą. Gaminiai dažnai reprezentuoja etnografinį regioną, kuriame gaminami.
  • Prisideda prie saugomų teritorijų vystymosi
Ženklą turinys verslai yra svarbiausi saugomų teritorijų partneriai, kasdieniais sprendimais ir nuolatine pagalba prisidedantys prie saugomų teritorijų tikslų įgyvendinimo.
-
Biržų turizmo informacijos centras  saugomų teritorijų produkto ženklą gavo 2014 metais, veiklai - gidų paslaugos, prekyba, kelionių organizavimas.
-

Turizmo centre teikiama informacija apie Biržų krašto turizmo išteklius ir paslaugas. Siūlomi populiariausi maršrutai, kurių metu susipažįstama su Biržais arba sukuriamas maršrutą tik pagal kliento norus! Teikiamos ir gido paslaugos. Organizuojamos ekskursijos ne tik po Biržų kraštą, bet ir po Lietuvą, leidžiami informaciniai leidiniai apie Biržų kraštą, parduodami turistiniai – informaciniai leidiniai, žemėlapiai, suvenyrai. Teikiamos kelionių agentūros paslaugos, biuro paslaugos, reklamos paslaugos. Padedama užsisakyti transporto, nakvynės ar gido paslaugas, rasti reikiamą turizmo informaciją.

Peržiūrėti visus, saugomų teritorijų produkto ženklu pažymėtus, produktus bei paslaugas galite čia.

Saugoma teritorija: Biržų regioninis parkas 

Tiekėjas: Biržų turizmo informacijos centras, J. Janonio g. 2, Biržai, LT-41148

Užsakyti: info@visitbirzai.lt, +370 450 33496