Mūsų organizuojamos kelionės

Organizuojame ekskursijas po Lietuvą. Išvykimas į ekskursijas vyksta iš Biržų miesto. Organizuojame ekskursijas grupėms po Lietuvą pagal individualius užsakymus.

Kaip kasmet ir 2024 m. kviesime vykti jau tradicija tapusias ekskursijas į Lietuvos pajūrį. Taip pat, laukiame ir Jūsų pasiūlymų, kokį kraštą dar norėtumėte aplankyti - el. p. turizmas@visitbirzai.lt

2024 METŲ KELIONES RASITE ČIA

Kelionių organizatoriaus Lietuvoje pažymėjimo Nr. 14865.

  • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 %. 
  • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.
  • Sumokėti avansai už keliones yra negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai kelionė yra atšaukta!
  • Už kelionę sumokėta suma nebegrąžinama likus 7 dienoms iki kelionės. 

Biržų turizmo ir verslo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +370 694 72879

BENDRADARBIAUJAME SU ŠIAIS KELIONIŲ ORGANIZATORIAIS:

Kelionių organizatorius GRŪDA siūlo įvairias pažintines ir poilsines keliones autobusu, keliones lėktuvu, slidinėjimo keliones, egzotines keliones.

www.gruda.lt

Kelionių organizatorius EURA TRAVEL, keliautojams, kolektyvams ir verslui siūlo pažintines, poilsines, patyrimines keliones autobusais, lėktuvais, laivais. Taip pat teikia kelionių draudimo, traukinių, lėktuvų bilietų, viešbučių rezervacijų paslaugas. Įmonė turi savo autobusų bei mikroautobusų parką, todėl gali išnuomoti transportą klientų kelionėms.

www.eura.lt

Dėl kelionių prašome kreiptis telefonu +370 694 72879 ar el.p. turizmas@visitbirzai.lt