Mūsų organizuojamos kelionės

Organizuojame ekskursijas po Lietuvą, siūlome keliones ir į kaimynines šalis. Išvykimas į ekskursijas vyksta iš Biržų miesto. Organizuojame ekskursijas grupėms po Lietuvą pagal individualius užsakymus.

Kaip kasmet ir 2021 m. kviesime vykti jau tradicija tapusias ekskursijas į Palangą, bei Lietuvos pajūrį. Taip pat, laukiame ir Jūsų pasiūlymų, kokį kraštą dar norėtumėte aplankyti - el. p. info@visitbirzai.lt 

2021 METŲ KELIONES RASITE ČIA

Kelionių organizatoriaus Lietuvoje pažymėjimo Nr. 14865. Kelionių organiztoriaus užsienyje pažymėjimo Nr. 14169 (Eura Travel)

  • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 %. 
  • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.
  • Sumokėti avansai už keliones yra negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai kelionė yra atšaukta!
  • Už kelionę sumokėta suma nebegrąžinama likus 7 dienoms iki kelionės. 

Biržų turizmo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +370 686 73 742

BENDRADARBIAUJAME SU ŠIAIS KELIONIŲ ORGANIZATORIAIS:

Kelionių organizatorius GRŪDA siūlo įvairias pažintines ir poilsines keliones autobusu, keliones lėktuvu, slidinėjimo kelionės, egzotinės kelionės.

www.gruda.lt

Kelionių organizatorius Eura Travel siūlo įvairias pažintines ir poilsines keliones autobusu, keliones lėktuvu, slidinėjimo kelionės, egzotinės kelionės.

https://www.eura.lt/ 

            

Dėl kelionių prašome kreiptis telefonu +370 686 73742 ar el.p. info@visitbirzai.lt