Mototuras "100 mylių aplink Biržus"

Mototuras "100 mylių aplink Biržus"

2020 metų rugpjūčio 29 d. trečią kartą kviečia MOTOTURAS "100 mylių aplink Biržus" 2020. Kelionė su naujais vaizdais, skoniais ir pakeleiviais.  Norintys prisijungti kviečiami į pirmą šių metų susitikimą / seminarą vasario 27 d. 14 - 18  val. Kavinėje "Biržė" (Vytauto g. 5A - 5) Susitikimas vyks kartu su lektoriumi Gediminu Sakalausku (keliautoju, pabuvojusiu giliausiame pasaulio urve).

1) Projekto pristatymas. Mototuro 2020 komandos narių prisistatymas.

2) Istorija apie kelionę į giliausią pasaulyje urvą.

3) Mototuro 2020 komandos tikslas.

4) Komandos darbo elementai. Veiklų planas, įsipareigojimai ir jų dalybos.

 Facebook renginys: Mototuras 100 mylių aplink Biržus:

 https://www.facebook.com/events/214394706275700/ 

Dalyvavusius ar norinčius dalyvauti kviečiame patalpinti nuotraukas, viešinti ir dalintis įspūdžiais apie Mototuro maršrutą, pasiruošimo darbus socialiniuose tinkluose – Facebook, Instagram naudojant grotažymes #mototuras #mototour #visitbirzai  #100myliuaplinkbirzus .

2020 Vasario 20 dieną, 18val. Biržų pilyje, muziejaus "Sėla" patalpose vyko Biržų rajono kaimo bendruomenių sąjungos ataskaitinis susirinkimas.

Susitikimo metu bendruomenių atsotvams buvo pristatytas motoklubo „Aquila“ MCC projektas "Biržų tinklas" ir pakviesta jungtis į 2020 metų projekto metinį renginį Mototuras "100 mylių aplink biržus", kuris vyks gegužės 16 d.

Biržų raj. kaimo bendruomenių sąjunga: 

https://www.facebook.com/Bir%C5%BE%C5%B3-rajono-kaimo-bendruomeni%C5%B3-s%C4%85junga-1670029719980461/

Apie 2019 metų renginį MOTOTURAS  „100 mylių aplink Biržus :

2019 metų gegužės 18 d. Biržų krašte vyko renginysMototuras „100 mylių aplink Biržus. Vandenų kultūrinė atmintis“ 2019. Renginys skirtas tiek svečiams tiek vietiniams gyventojams, kurie gali aplankyti įvairias Biržų krašto vietas ir surinkti bent 10 spaudų jose bei grįžti į Biržų Pilies kiemą tarp 17 – 18 val. tą dieną. 
-
Šis renginys yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, kuris unikalus tuo, kad vienija daugelį Biržų krašto įmonių, bendruomenių, įstaigų bei organizacijų ar įvairių verslų sritis. Mototuro „100 mylių aplink Biržus organizatoriai kartu su partneriais kvietė aplankyti net  20 taškų. Stotelės įvairiausios nuo kavinukių iki didžiųjų Biržų krašto sodybų, bei bendruomenių, laukiančios su kava, užkandžiais, žaidimais/užduotimis.
-
10 taškų Biržų mieste:  Biržų regioninio parko direkcija, kavinė „Portfolio“, Biržų kempingas, kavinė „Biržė“,  „Biržų alus“, Bokso klubas „Terminator“, moto klubas „Aquila“ MCC, Biržų turizmo informacijos centras, Restoranas „Alaus kelias“,  Biržų krašto muziejus „Sėla“.
-
10 taškų Biržų rajone:  Ramongalių bendruomenė, Senovinės technikos muziejus, „Monteball“ žaidimas, Kirkilų bendruomenė, Alės Podėnienės kaimo turizmo sodyba, Pabiržės bendruomenė, Levandų ūkis, Kilučių bendruomenė ir VšĮ Inžinerijos mokykla, Milišiūnų avių ūkis, Butautų dvaras.
-
Užsiregistravusių buvo apie 200 iš įvairių Lietuvos rajonų, bei svečiai iš Olandijos, Vokietijos, Latvijos. Mototuras „100 mylių aplink Biržus“ – tai ne tik motociklininkų šventė, tai šventė visiems, kurioje gali dalyvauti visi mėgstantys keliauti savo transporto priemone, ar tai būtų motociklas, dviratis, mašina, o gal ir pėsčiomis, nes dalis taškų buvo miesto teritorijoje.
-
Dienos pabaigoje visi dalyviai grįžo į Biržų Pilies kiemą, kur buvo apdovanojami prizais, dalinosi įspūdžiais. Po apdovanojimų visų laukė Biržų krašto muziejaus „Sėla“ renginys „Naktis muziejuje“. 
-
Instagram paskyra: Mototuras Biržai 
-
Dalyvavusius kviečiame patalpinti nuotraukas, viešinti ir dalintis įspūdžiais apie Mototuro maršrutą socialiniuose tinkluose – Facebook, Instagram naudojant grotažymes #mototuras #mototour #visitbirzai  #100myliuaplinkbirzus