„Mototuras 100 mylių aplink Biržus″

Mototuras „100 mylių aplink Biržus″

2021 m. „Mototuras. 100 mylių aplink Biržus″ startavo gegužės 15 d. 

Jau ketvirtus metus kartu su motoklubu „Aquila″ MCC organizuojamas „100 mylių aplink Biržus“, kurio metu įvairaus amžiaus keliauninkai motociklais ir automobiliais leidžiasi į dienos nuotykį. Išskirtinai tai dienai sudaryto maršruto stotelėse laukia įdomūs susitikimai, smagios užduotys, dar neatrasti skoniai ir kvapai. 2021 m. stotelės išsidėstę bendruomenėse, ūkiuose, pažintinuose ir išskirtinius skanėstus ruošiančiuose objektuose! 

Aplankę daugiau nei 10 taškų, dalyviai buvo apdovanojami specialiu ženkleliu. 

„Mototuras. 100 mylių aplink Biržus" yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, kuris unikalus tuo, kad vienija daugelį Biržų krašto įmonių, bendruomenių, įstaigų bei organizacijų ar įvairių verslų sritis. 

2021 m. dalyvavimas Mototure buvo mokamas - 10 Eur. ekipažui. 

Finišavus Biržų aeroklubo teritorijoje, dalyvių laukė gera muzika, pasidalinimas įspūdžiais, užkandžiai ir galimybė apsukti dar 100 mylių virš Biržų ore. 

2021 m. taškai: Pakelės užeiga, Raganų takas, Gelato sala, Vabzdžių viešbutis, Montebolas, Vilnonė sodyba, Alaus kelias, Atvogtos Velykos, Mojava, Žibutės sporto klubas, Istoriją pasakojantis namas, gera nuotaika prekiaujanti vaistinė, kvapų ir spalvų oazė ir „Či niekad neatsobos!".

Mototuras 100 mylių aplinki Biržus Facebook

Dalyvavusius ar norinčius dalyvauti kviečiame patalpinti nuotraukas, viešinti ir dalintis įspūdžiais apie Mototuro maršrutą, pasiruošimo darbus socialiniuose tinkluose – Facebook, Instagram naudojant grotažymes #mototuras #mototour #visitbirzai  #100myliuaplinkbirzus.

Daugiau informacijos: 100myliuaplinkbirzus Facebook


2020 metais, rugpjūčio 29 d. „MOTOTURAS. 100 mylių aplink Biržus″ vyko trečiąjį kartą. Renginio data buvo nukelta į rudenį dėl 2020 pavasarį kilusios COVID-19 viruso grėsmės ir karantino. 

Apie 2019 metų renginį MOTOTURAS  „100 mylių aplink Biržus″:

2019 metų gegužės 18 d. Biržų krašte vyko renginys Mototuras „100 mylių aplink Biržus. Vandenų kultūrinė atmintis“ 2019. Renginys skirtas tiek svečiams tiek vietiniams gyventojams, kurie gali aplankyti įvairias Biržų krašto vietas ir surinkti bent 10 spaudų jose bei grįžti į Biržų Pilies kiemą tarp 17 – 18 val. tą dieną. 
-
Šis renginys yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, kuris unikalus tuo, kad vienija daugelį Biržų krašto įmonių, bendruomenių, įstaigų bei organizacijų ar įvairių verslų sritis. Mototuro „100 mylių aplink Biržus organizatoriai kartu su partneriais kvietė aplankyti net  20 taškų. Stotelės įvairiausios nuo kavinukių iki didžiųjų Biržų krašto sodybų, bei bendruomenių, laukiančios su kava, užkandžiais, žaidimais/užduotimis.
-
10 taškų Biržų mieste:  Biržų regioninio parko direkcija, kavinė „Portfolio“, Biržų kempingas, kavinė „Biržė“,  „Biržų alus“, Bokso klubas „Terminator“, moto klubas „Aquila“ MCC, Biržų turizmo informacijos centras, Restoranas „Alaus kelias“,  Biržų krašto muziejus „Sėla“.
-
10 taškų Biržų rajone:  Ramongalių bendruomenė, Senovinės technikos muziejus, „Monteball“ žaidimas, Kirkilų bendruomenė, Alės Podėnienės kaimo turizmo sodyba, Pabiržės bendruomenė, Levandų ūkis, Kilučių bendruomenė ir VšĮ Inžinerijos mokykla, Milišiūnų avių ūkis, Butautų dvaras.
-
Užsiregistravusių buvo apie 200 iš įvairių Lietuvos rajonų, bei svečiai iš Olandijos, Vokietijos, Latvijos. Mototuras „100 mylių aplink Biržus“ – tai ne tik motociklininkų šventė, tai šventė visiems, kurioje gali dalyvauti visi mėgstantys keliauti savo transporto priemone, ar tai būtų motociklas, dviratis, mašina, o gal ir pėsčiomis, nes dalis taškų buvo miesto teritorijoje.
-
Dienos pabaigoje visi dalyviai grįžo į Biržų Pilies kiemą, kur buvo apdovanojami prizais, dalinosi įspūdžiais. Po apdovanojimų visų laukė Biržų krašto muziejaus „Sėla“ renginys „Naktis muziejuje“. 
-
Instagram paskyra: Mototuras Biržai