Levandų ūkis

LEVANDŲ ŪKIS

Atraskite ramybę lietuviškuose levandų laukuose ir čia pat gaminamuose natūraliuose produktuose grožiui, sveikatai bei namų jaukumui. „Levandų ūkis” - tai ramybės ir svajų užutėkis kiekvienam, ieškančiam gilesnio ryšio su savimi ir gamta. Čia galima būti valandų valandas - pravalyti mintis, iš naujo pasikrauti geros energijos ir pamiršti visus rūpesčius. Kiekviename ūkio kampelyje rasite kažką mielo širdžiai.

LEVANDŲ LAUKAI

Pasivaikščiokite levandų laukuose, prisilieskite prie augalų, įkvėpkite jų aromato. Levandų laukai sužadina beveik visas jusles - regą, uoslę, lytėjimą, klausą. Čia auga ne tik levandos, bet ir kiti ūkio kolekcijos augalai, jų žieduose nepailsdamos dūzgia bitės, o spalvinga kvapų puokštė kutena nosį.

TERASA SU KAVINUKE

Pasigerėję ir iš arčiau apžiūrėję levandas, atsipūskite jaukioje ūkio terasoje. Neskubėdami išgerkite puodelį arbatos ar kavos, pasimėgaukite skanėstais. Kavinukėje galėsite paragauti ūkyje auginamų levandų ir darželinės žiomenės arbatų.

PROVANSO KRAUTUVĖLĖ

Apžiūrėkite ūkyje gaminamus levandų produktus namams, grožiui ir sveikatai. Čia rasite levandų ir rožių hidrolatus, muilus, vonios burbulus, levandų medų, kūno šveitiklius, kvapniuosius maišelius ir dar daug kitų kvapnių produktų. Užsukite pasikonsultuoti, sužinoti apie naudojimo būdus arba tiesiog paplepėti!

Levandų ūkis“ siūlo:
-
-
„Levandų ūkis” – tai ramybės ir svajų užutėkis kiekvienam, ieškančiam gilesnio ryšio su gamta ir savimi.
-
 
-
Facebook: Levandų ūkis
-
Koordinatės: 56.006142, 24.736372
-

Levandų ūkio nuotr.

Lankytinų vietų
Žemėlapis