Gido paslaugos

Biržų TVIC teikiama paslauga Kaina Eur
Ekskursija lietuvių kalba grupei iki 20 asmenų (1val.) 20
Ekskursija lietuvių kalba grupei nuo 21 asmens (1val.) 30
Ekskursija užsienio kalba grupei iki 20 asmenų (1val.) 40
Ekskursija užsienio kalba grupei nuo 21 asmens (1val.) 50
Gido užsakymo tarpininkavimo mokestis 10

*Ekskursijos vedamos lietuvių, anglų kalbomis

** Kainos nustatytos pagal Biržų rajono savivaldybės tarybos sprendimą "Dėl Biržų Turizmo ir verslo informacijos centro teikiamų atlygintinų paslaugų kainų nustatymo", 2023 kovo 22 d. Nr. TSP-126  

Kiti Biržų krašto gidai:

1.  Indra Drevinskaitė

*Apžvalginė ekskursija (Radvilų tvirtovė, Astravas, pėsčiųjų tiltas per Širvėnos ežerą, Karvės ola, Kirkilų apžvalgos bokštas)

* Individualūs maršrutai pagal Jūsų pageidavimą

Išvykoje po Biržų kraštą į vieną akimirką telpa garsas, kvapas, skonis, malda, daina, legenda, spalva, tad iš Biržų išvažiuosite apgirtę ne tik nuo alaus :)

+370 650 23450

indra.zilinskiene@gmail.com

*Ekskursijas veda tik savaitgaliais

  Lietuvių k.    Anglų k.
2.  Danguolė Gasiūnienė

* Pažintinės ekskursijos po Biržus ir Biržų rajoną

* Gido paslaugos po Lietuvą, Latviją, Estiją, Lenkiją

+370 698 72847 Lietuvių k.
3. Gražvilė Noreikienė

 * Pažintinės ekskursijos po Biržus ir Biržų rajoną

* Teminė ekskursija ,,Ką mums paliko grafai Tiškevičiai?" 

* Teminė ekskursija ,,Senoji miesto fotografija ir jos atspindžiai šiandien"

* Teminė ekskursija ,,Žydų bendruomenės gyvenimas ir palikimas Biržuose"

+370 676 04438

Lietuvių k.

Anglų k. 

Rusų k.

4. Raimonda Kavolienė

* Pažintinės ekskursijos po Biržus ir Biržų rajoną

Nuo pat mažumės mane svaigina kelionės. Kelionių metu visada gėrėdavausi gidų pasakojimais, tad sakydavau, kad užaugusi būsiu gidė. Ir nors pradžia buvo šiek tiek kitokia, tačiau svajonė virto realybe. Ir taip tapau savo krašto patriotė, kuri savo meilę apie Biržus ir jo didingą krašto istoriją dalina miesto svečiams. Todėl tikiu, kad kiekviena praleista minutė su manimi bus turiningai praleista, liksite sužavėti ir pamilę mūsų kraštą, o namo grįšite kupini įspūdžių, naujų potyrių.

+370 635 19187

raimonda91@gmail.com

Lietuvių k.
5. Irina Šakuro

* Pažintinė ekskursija po Biržus ir Biržų rajoną

* Maršrutas dviračiais

* Autorinė ekskursija ,,Naktiniai Biržai"

* Dienos programa ,,Diena Biržuose"

Mano akimis Biržai yra unikalus kraštas, todėl miesto svečiams šį kraštą stengiuosi parodyti kitu kampu, įdomiomis istorijomis.

Kviečiu keliauti Biržų mieste ir rajone su manimi tuos, kas nori su šiuo kraštu susipažinti per istorijos ir šiuolaikiškumo prizmę. 

Facebook: ,,Neatrasti Biržai"

+370 656 36622

Lietuvių k.

Rusų k.

6. Ingrida Butkevičiūtė

* Pažintinė ekskursija po Biržus ir Biržų rajoną

Mano ekskursijose šiek tiek daugiau sužinosite apie tai, kuo skirtingi ir kuo panašūs katalikai ir reformatai. Taip pat vedu trumpą, valandos trukmės ekskursiją - pasakojimą pasivaikštant paežere aplink pilį. Trumpa ekskursija labiausiai tinka šeimoms su mažais vaikais, pavieniams asmenims ar turintiems mažai laiko. Kaip gidės ir kelionių vadovės patirtis - 7 metai.

+370 688 37308

Lietuvių k.

Rusų k.

7. Monika Džejytė - Storberg

* Pažintinės ekskursijos po Biržus ir Biržų kraštą (Radvilų pilis, Karvės ola ir smegduobės, Kirkilų apžvalgos bokštas, Astravas, pėsčiųjų tiltas per Širvėnos ežerą, pasivaikščiojimai po Biržų miestą

* Ekskursijos pagal individualius užsakymus po dominančius objektus Biržų rajone, daugiau Nemunėlio Radviliškio apylinkės

Esu gimusi ir užaugusi Biržų rajone, prie sienos su Latvija. Mūsų krašto unikalumas - mokėjimas sugyventi su kitos tautos žmonėmis, su kitos religijos žmonėmis, išugdė toleranciją, norą pažinti ir, be abejo, meilę šiam šiauriausiam Lietuvos kampeliui. Visu tuo ir norisi pasidalinti: kas gražu, kas įdomu, savita pas mus ir priimti bei domėtis mus supančiu pasauliu.

+ 370 616 08785

monika.storberg@gmail.com

Lietuvių k.

Norvegų k.

Rusų k.

8. Dalius Mikelionis

*Istorinių pasakojimų pasivaikščiojimas per Biržų miesto istoriją „Keturi miesto veidai: kunigaikščiai Radvilos, grafai Tiškevičiai, Biržų žydų štetlas, modernėjantys tarpukario Biržai“.

*Apžvalginė įdomių pasakojimų kelionė po žymiausias Biržų krašto vietas: Biržų senamiestis, Astravo dvaras, Kirkilų apžvalgos bokštas, smegduobės.

* Individualūs maršrutai pagal Jūsų pageidavimą (Požeminiai Biržai; Modernizmo palikimas, Įdomios istorijos ir nutikimai iš Kunigaikščių Radvilų ir grafų Tiškevičų giminių istorijų; Karybos istorija: nuo sparnuotųjų husarų iki paslaptingųjų „žvaigždinių tvirtovių“).

 

Nesu tradicinis gidas ar ekskursijų vedėjas. Esu istorijų pasakotojas. Buvau istoriku, žurnalistu ir archeologu, dabar - paveldosaugininkas. Stengiuosi neapkrauti faktais ir skaičiais, nes manau, kad atvykę pailsėti ir sužinoti apie mūsų kraštą žmonės nori išgirsti ne tai, kas Wikipedijoje surašyta, o niekur negirdėtų faktų, anekdotiškų nutikimų ir tik šeimos istorijose iš lūpų į lūpas perduodamų nutikimų.

+370 687 57703

dalius.mikelionis@gmail.com

Facebook: Mikelionis Dalius

*Ekskursijas veda dažniausiai savaitgaliais

Lietuvių k.

Lenkų k.

Rusų k.