getrest.lt

Norintiems patirti neišdildomus įspūdžius gamtoje: unikalūs mini nameliai ant ratų BIRŽŲ krašte! Stilingas ir komfortiškas buvimas gamtoje kur tik panorėsite! 
Vis daugiau žmonių atostogas ar laisvą laiką leidžia tyrinėdami savo šalį ar tolimesnius kraštus, renkasi glaudų buvimą su gamta.
Getrest.lt – mažas šeimos verslas su didelėmis svajonėmis. Ši jauna, ambicinga komanda sako, jog jiems yra ypatingai svarbu nuolatinis kūrybinis procesas: tegu pokytyje ir būna pastovumas! Ieškodami nišos savirealizacijai ir sekdami savo svajonėmis, jie ir sukūrė getrest.lt projektą, kurio tikslas padėti savo klientams patirti unikalius įspūdžius keliaujant ar tiesiog būnant gamtoje.
Getrest.lt atstovaujamuose nameliuose ant ratų yra viskas, ko reikia stilingam ir išskirtiniam stovyklavimo potyriui sausumoje ar vandenyje. Nuo komfortiškos gaminimo zonos iki jaukios miegamosios erdvės, kurioje atsiveria gamtos vaizdai. Be to, abu nameliai gali būti tempiami ir lengvuoju automobiliu, užtenka B kategorijos vairavimo teisių.
MINK (namelio ant ratų) nuomos kaina parai nuo 50 Eur, o SEALANDER (namelio ant ratų/laivo) – nuo 80 Eur.
Getrest.lt komanda įsikūrusi: Biržų r., Likėnų k., Likėnų g. 26
Kontaktinis tel. nr.: +370 622 22396, el. paštas: info@getrest.lt
Sužinokite daugiau: www.getrest.lt
Draugaukite: getrest.lt