Naujienos

Suorganizuota konsultacinė popietė verslininkams

2022 10 06

Spalio 5 dieną Biržų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Biržų rajono savivaldybe organizavo konsultacinę popietę, kurioje dalyvavo Biržų rajono smulkaus ir vidutinio verslo atstovai.
Apie smulkiojo verslo paramos programą kalbėjo Biržų rajono savivaldybės administracijos direktorės pavaduotoja Astra Korsakienė.
Panevėžio apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento direktorė Rasita Žilinskienė bei Mokestinių prievolių departamento 1-ojo skyriaus vyriausioji specialistė Astra Kiškienė pristatė aktualias naujoves mokesčių tema jau esamiems verslininkams. Priminė informaciją apie pajamų mokesčio deklaracijas. Skatino naudotis informacinėmis sistemomis.
Užimtumo tarnybos Panevėžio klientų departamento Biržų skyriaus vedėja Eugenija Grabauskienė atvyko kartu su paslaugų darbdaviams konsultante Rita Averiniene. Buvo kalbėta apie paramą darbo įgūdžiams įgyti ir įsidarbinti, paramą judumui bei paramą verslo kūrimui.
Ši popietė buvo labai informatyvi, kadangi pranešėjai pateikė konkrečią, aktualią ir pačią naujausią informaciją dalyvavusiems Biržų rajono verslo atstovams.
Pabaigoje palinkėjome, kad tai taptų naudinga kasmetinė tradicija.
Biržų TVIC informacija