Naujienos

Startuoja projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“

2021 06 11

Šiuos metus projektas „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!” pasitinka su naujienomis.

Nuo birželio 11 d. iki rugpjūčio 30 d. Lietuvos ir Latvijos gyventojai kviečiami dalyvauti ir pažinti numatytus projekto turistinius objektus ir įkelti „asmenukes” į projekto „Kaimini Zemgale” mobiliąją programėlę. Šiais metais bus naudojamasi tik mobiliąja programėle, popierinių lankstinukų atsisakyta.

Taip pat, dėl epidemiologinės situacijos Lietuvoje ir Latvijoje, šias metais dalyviai kviečiami lankyti turistinius objektus tik savose šalyse. Šio projekto metu dalyviai privalės aplankyti 16 lankytinų objektų savo šalyje ir virtualius vartus ties Adžūnų /Žeimelio siena (matomus SAN programėlėje). Dalyvauti gali visi asmenys nuo 7 metų.

Biržų rajono lankytini objektai, dalyvaujantys projekte, yra šie: Ženklas „#Biržai″ esantis Nepriklausomybės aikštėje Biržuose, Širvėnos ežero pakrantė Astravo dvaro parke, medinis kelrodis esantis Nemunėlio Radviliškyje, Butautų dvaras.

Birželio 11 - oji yra oficiali projekto atidarymo data, projektas bus atidarytas prie Lietuvos ir Latvijos sienos ties Adžūnais / Žeimeliu.

Projekto komanda sukūrė pristatomąjį filmuką, kuriame galima peržiūrėti visus projekto objektus, ties kuriais projekto dalyviai turi pasidaryti „asmenukes“, taip pat interaktyvų Google žemėlapį, nurodantį tikslias visų objektų vietas ir koordinates, kurie dalyvauja projekte nuo pat šios iniciatyvos pradžios. Filmuką ir detalesnę informaciją galite rasti Facebook puslapyje – Kaiminizemgale.

Kaip ir kiekvienais metais projekto prizai yra 4 dviračiai ir 4 elektriniai paspirtukai. 

Šis projektas vyksta nuo 2017 metų ir yra organizuojamas tarp Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio savivaldybių Lietuvoje ir Bauskės, Iecavos, Rundalės,Vecumniekų savivaldybių Latvijoje. Projekto tikslas - skatinti turizmo ir verslo vystymąsi šiose vietovėse ir tuo pačiu, pažįstant kaimynų kultūrą.

Kaimini Zemgale Facebook

Kaimini Zemgale interneto svetainė

-

Biržų turizmo informacijos centro informacija