Naujienos

Lietuvos kelionių agentūrų organizatoriams pristatytos Biržų krašto naujienos

2022 03 24

Šių metų kovo 24 - 25 dienomis, Sodeliškių dvaro sodyboje, Lietuvos kelionių agentūroms buvo surengtas infoturas, kuriame dalyvavo įvairių kelionių organizatorių atstovai iš Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių.
Biržų turizmo informacijos centras buvo pakviestas pristatyti 2022 metų Biržų krašto naujienų, kurias reprezentavo turizmo specialistė Tolvyda Raudonikienė. Infoturo dalyviams buvo įdomu ir naudinga, kiekvienas minėjo naujai pamatęs Biržų kraštą. Prezentacijos metu buvo pristatomi ne tik įvairūs Biržų krašto gamtos objektai, lankytinos vietos, pažintiniai takai, bet ir edukacinės programos, verslo subjektai, susiję su turizmu. Infoturo dalyviai stebėjosi, kiek daug Biržuose galima visko aplankyti, žadėjo sugrįžti, į šį smegduobių kraštą, kartu su turistų grupėmis.
Labai džiugu, kad galime įvairiais būdais skleisti žinią apie Biržų kraštą. Kelionių agentūrų atstovams akcentavome, kad galime su malonumu sudėlioti kelionės programą bet kuriam sezonui, surasti gidus, užsakyti edukacines programas. Džiaugiamės, turėję galimybę ne tik reprezentuoti savo miestą, bet ir apsikeisti naudingais kontaktais, informaciniais leidiniais.
Biržų turizmo informacijos centro informacija