Naujienos

Kviečiame kurti kalėdinius žibintus

2023 11 07

Artėja ypatingas laikas – didžiųjų metų švenčių laukimas, kupinas naujų vilčių, gražių norų ir džiugaus nusiteikimo. Sutikime žiemos šventes žibintų šviesoje!

Šiemet puošime naujai pasodintą miesto eglutę ir kartu su ja „auginsime“ savo Kalėdas. Biržų miesto Nepriklausomybės aikštę paversime ryškiai šviečiančiu pasakišku stebuklu.

Kviečiame visus – įstaigas, organizacijas ir bendrijas, bendruomenes, įmones, šeimas, draugus, kolegas prisidėti kuriant šventinę aplinką, sklidiną šviesos ir spalvų – kviečiame sukurti kalėdinį žibintą ir juo papuošti Biržų miesto Nepriklausomybės aikštę.

Žibintais kviečiame puošti ir kitas Biržų miesto erdves: parduotuvių vitrinas, kavinių prieigas, gyvenamųjų daugiabučių namų balkonus bei kiemus, individualių gyvenamų namų erdves,

Pagamintus žibintus prašome atnešti į Biržų miesto Nepriklausomybės aikštę  gruodžio 6 d. nuo 10:00 iki 15:00 val. ir perduoti Biržų miesto seniūnijos darbuotojams. Jie pasirūpins Jūsų žibintų „įkurdinimu“ Kalėdomis kvepiančioje centrinėje miesto aikštėje.

  • Prašome nurodyti įstaigos, įmonės, bendruomenės arba sukurto Žibinto pavadinimą.
  • Jūsų puošybos laisvės neribojame, tik prašome pasirūpinti žibinto tvarumu (medžiaga pasirenkama tinkama lauko sąlygoms, neyri, tvirta) ir apšvietimu.

Dėl detalesnės informacijos galite kreiptis tel. +370 671 36 825

arba el.p.birzai@birzai.lt

Dovanokime vieni kitiems šviečiančias ir spindinčias Kalėdas, gerą nuotaiką ir džiaugsmą. Tebūna šviečiantis, jaukus ir spalvingas gražiausių metų švenčių laukimas! 

Biržų rajono savivaldybės informacija