Naujienos

Kviečia prisidėti Biržų verslo mentorystės klubas

2024 01 31

Kviečia prisidėti Biržų verslo mentorystės klubas

 

Pernai sėkmingai startavęs Biržų turizmo ir verslo informacijos centro verslo mentorystės klubas renka naujus dalyvius ir startuos kovo mėnesį.
Kaip vyksta mentorystė?

Mentorsytės eiga prasideda nuo mentorių komandos surinkimo, kviečiami ir ieškomi asmenys, kurie nori neatlygintinai dalintis savo žiniomis, tai nebūtinai patyrę verslininkai, jais gali būti ir kokios nors srities specialistai, pavyzdžiui: pirmoje laidoje turėjome finansų, turizmo, skaitmeninės rinkodaros specialistus, kurie nuoširdžiai dalinosi savo patirtimi ir sukauptomis žiniomis su klubo nariais. Labai džiaugiamės, kad į klubo gretas įsijungė ir vietos verslininkai, norintys pagelbėti kolegomis. Smagu, kad klubo dėka galime kurti naują draugišką kultūrą ir supratimą, kad turime ne konkuruoti, o bendradarbiauti, ieškoti bendrų sąlyčio taškų, nes tai lengviausias ir maloniausias būdas siekti savo tikslų.

Tada prasideda Mentee, t.y. verslininkų, kuriems reikia kokios nors pagalbos, patarimo ar tiesiog palaikymo savo versle, paieška. Klubo nariais gali būti tik Biržų rajone gyvenantys asmenys ar čia turintys savo veiklą. Tikslas – nemokama konsultacija čia gyvenantiems ir dirbantiems asmenims.

Surinkus tiek mentorius tiek mentee yra suorganizuojamas įvadinis mentorystės susitikimas. Jo metu mentoriai susitinka su programoje norinčiais dalyvauti verslo atstovais. Dalyviai ir mentoriai yra suskirstomi poromis individualioms konsultacijoms. Konsultacijos vyksta pagal mentoriaus ir programos dalyvio sutartą grafiką, pasirinktu laiku bei komunikacijos būdu, bet nerečiau nei 1 kartą per mėnesį. Šios mentorystės laidos laikas bus nuo kovo iki birželio mėnesio pabaigos. Kiekvienas verslininkas drauge su jam priskirtu mentoriumi konsultuojasi visos programos metu. Taip pat vyksta tarpiniai susitikimai, jų metu mentee kartu su mentoriumi pristato išsikeltus tikslus, uždavinius, iššūkius ir pasiektus rezultatus verslo konsultantei. Mentorystės programai pasibaigus, vyksta finaliniai dalyvių pristatymai. Jų metu įvertinama, ar buvo pasiekti išsikelti tikslai, pasidalinama išmoktomis pamokomis ir atradimais. Daugiau informacijos apie klubą galima rasti www.visitbirzai.lt skiltyje „verslas“.

Mentorių ir mentee registracija vyksta iki kovo 15 d. :

Biržų turizmo ir verslo informacijos centras
Mob.: +370 61617855
El. p.: verslas@visitbirzai.lt
Facebook paskyra - Biržai verslas