Naujienos

Joniškyje įvyko šeštasis kelionių projekto ,,Pažinkime kaimynus Žiemgaloje" sutarčių pasirašymo susitikimas

2022 03 14

Joniškyje pasirašyta ambicingiausio Latvijos – Lietuvos kelionių projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje“ bendradarbiavimo sutartis!

Kovo 9 dieną Bauskės, Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio savivaldybių vadovai susitiko Joniškyje pasirašyti Latvijos ir Lietuvos kelionių projekto „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ sutarties. Akcija vyksta jau šeštus metus iš eilės ir šiemet ji truks nuo gegužės 1 d. iki rugpjūčio 30 d.

Šiais metais projekto dalyviai turės aplankyti ir atlikti užduotis šešiolikoje objektų Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų, Biržų, Pasvalio, Pakruojo ir Joniškio teritorijose. Planuojama ir keletas naujovių:

1) Bus išleisti akcijos lankstinukai latvių ir atskirai lietuvių kalbomis, kuriuose bus nurodyti visi šešiolika objektų su užduotimis.

2) Atlikus pateiktas užduotis, nuvykę į tos vietovės Turizmo informacijos centrą (Bauskėje, Vecumnieku, Biržuose, Pasvalyje, Pakruojyje ar Joniškyje) gausite akcijos kortelės antspaudus, įrodančius, kad sėkmingai dalyvavote ir padovanosime suvenyrą – atvirlaiškį su tų vietovių, kuriose atlikote užduotis, fotografijomis.

3) Kas mėnesį pateikus pilnai užpildytą akcijos kortelę gausite dovanų čekius, kuriuos galėsite panaudoti netoliese veikiančiose kavinėse ar restoranuose. Pavyzdžiui, birželio mėnesį pateikus pilnai užpildytą akcijos kortelę bus ištraukti du dovanų čekiai (vienas galiojantis Latvijos, o kitas Lietuvos restorane) ir taip kiekvieną mėnesį – liepą, rugpjūtį ir rugsėjį.

Akcijos pabaigoje rugsėjo 4 d. iš visų dalyvių, pateikusių pilnai užpildytas akcijos korteles, bus ištraukti 8 laimėtojai ir jiems padovanoti 4 elektriniai paspirtukai ir 4 dviračiai. Oficialus akcijos atidarymas vyks balandžio pabaigoje Biržuose, o uždarymas ir prizų įteikimas – rugsėjo 10 dieną Bauskėje.

Daugiau informacijos apie akciją ir turizmo galimybes šioje srityje rasite Facebook arba Instagram puslapyje @Kaiminizemgale.