Naujienos

Įvyko akcijos „Kaimini Zemgale 2021“ nugalėtojų traukimas

2021 09 08

Šių metų akcija vyko nuo birželio 11 d. iki rugpjūčio 30 d. Atsižvelgiant į epidemiologinę padėtį Lietuvoje ir Latvijoje, šiais metais dalyviai turėjo aplankyti tik savo šalyje esančius objektus. Taigi, dalyviams buvo būtina aplankyti visus 16 (šešiolika) savo šalies objektų bei vienerius virtualius vartus, sukurtus sienos kirtimo taške ties Žeimeliu / Ādžūni. Akcijoje galėjo dalyvauti visi Lietuvos ir Latvijos gyventojai, sulaukę 7 metų amžiaus. Šiais metais akcijos objektuose padarytos asmenukės („selfiai“) turėjo būti įkeltos į mobiliąją programėlę „Kaimini Zemgale“.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad šių metų akcijoje dalyvavo 102 asmenys: 63 iš Latvijos ir 39 iš Lietuvos. Akcijos sąlygas atitiko ir teisę dalyvauti loterijoje gavo 66 dalyviai: 43 iš Latvijos ir 23 iš Lietuvos. Smagu pastebėti, kad keturi dalyviai aplankė ir į programėlę įkėlė ne tik savo, bet ir kaimyninės šalies objektus.

Akcijos laimėtojams nustatyti, rugsėjo 3 d. organizatoriai iš Lietuvos ir Latvijos susitiko Rundalės savivaldybės administracijos konferencijų salėje.

Kaip ir kasmet, pagrindiniai prizai buvo 4 (keturi) elektriniai paspirtukai bei 4 (keturi) dviračiai.

Taip pat, buvo nutarta skirti keturis papildomus prizus – dovanų kuponus – patiems aktyviausiems akcijos dalyviams, kurie aplankė visus akcijos objektus Lietuvoje ir Latvijoje. Dovanų kuponus skyrė Rundalės vandens malūnas, Bauskės pilies muziejus, Biržų krašto muziejus „Sėla“ ir Pakruojo dvaras.

Šių metų akcijos baigiamasis renginys bei prizų įteikimas vyks rugsėjo 11 d. Lietuvos ir Latvijos sienos kirtimo taške ties Žeimeliu / Ādžūni.

Biržų turizmo informacijos centro informacija