Naujienos

Ieškomi projekto dalyviai

2021 07 01

Asociacija ,,Biržų turizmo klasteris" nuo 2019 m. įgyvendina projektą ,,Biržų miesto jaunų turizmo verslų stiprinimas" Nr. 08.6.1-ESFA-V-911-10-0008 finansuojamą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų. Projekto dalyviai - MB ,,Mokarda", MB sporto ir masažų studija ,,Figūra plius", Samanta Pipiraitė MB ,,Luna LT", Šarūnas Ramanauskas ,,Biržų kempingas", Kristina Deikė - ,,Design by Deike" ,,Deike design".

Projekto dalyviai jau išklausė Bendrųjų gebėjimų mokymų kursą temomis: verslo aspektai, turizmas - tikslinė rinka, iššūkiai bendraujant su klientais, reklama ir dizainas. Taip pat dalyviams buvo suteikta reikiama kompetencija bei priemonės paslaugų kokybei ir žinomumui kelti, projekto nariai dalyvavo parodose ,,EXPO Aukštaitija", ,,EXPO Šiaulių verslo ir pasiekimų paroda", ,,Adventur 2020".

Veiklos požiūriu pasirinkta įvairi dalyvių grupė nuo grožio iki apgyvendinimo paslaugų. Dalyviai atspindi siekiamą tikslą - Biržai visapusiškas turistinis miestas, kuris gali patenkinti kiekvieno turisto poreikius: ar tai būtų sveikatos ir grožio turizmas, ar poilsis prie ežero.

Dėmesio!

Ieškomi nauji projekto dalyviai!

Jei savo verslą esi įregistravęs Biržų mieste ir tavo verslui dar nėra dviejų metų ir tavo verslas yra susijęs su turizmu, dalyvauk ,,Biržų turizmo klasterio" projekte ,,Biržų miesto jaunų turizmo verslų stiprinimas"!

Mes suteiksime visą reikiamą informaciją apie dalyvavimą projekte ir padėsime ,,sustiprėti" jaunam Biržų miesto verslui!

Daugiau informacijos: FB puslapyje: Biržų turizmo klasteris arba Biržai Turizmas, arba telefonu: +370 69404717, el. p. visitbirzai@gmail.com, info@visitbirzai.lt

Arba ateik į Biržų turizmo informacijos centrą ir mes suteiksime tau visą reikiamą informaciją!

Asociacijos ,,Biržų turizmo klasteris" informacija