Naujienos

Biržų krašto muziejus ,,Sėla" kviečia į velykinių margučių dirbtuves

2023 03 24

Šv. Velykos – laukiamiausia pavasario šventė su savo simbolika, prasmėmis ir tradicijomis. Smagiausias dalykas šiuo laikotarpiu ir mažiems, ir dideliems – margučių marginimas. Yra įvairiausių marginimo būdų, bet mes šįkart kviečiame Jus išbandyti vieną: tradicinį kiaušinių marginimą vašku. Tai visai nesudėtinga, tačiau labai įdomu ir suteikia šventei ypatingos nuotaikos.

Jeigu susidomėjote, ateikite į mūsų muziejų. Su savimi atsineškite 2–4 virtus kiaušinius (galima ir daugiau), gerą ūpą (būtinai) ir visi kartu kursime šv.Velykų tradiciją.


Programą organizuojame tik šventiniu laikotarpiu. Antradieniais–penktadieniais laukiame susidomėjusių lankytojų grupių (10 ir daugiau asmenų), tiek mokinukų, tiek ir suaugusiųjų. Į užsiėmimus labai prašome registruotis iš anksto el. paštu uzsakymai@birzumuziejus.lt arba telefonu 8 450 33390.

Šeimų, draugų kompanijų ir tų, kurie nesusirado draugijos šiam smagiam užsiėmimui, lauksime šeštadieniais balandžio 1 ir 8 d., nuo 14 iki 16 val., registruotis iš anksto nereikia.

Pamokėlės trukmė – 60 min.Kaina – 2 € vienam asmeniui.

Biržų krašto muziejaus „Sėla“ informacija