Naujienos

Biržų kraštas pristatytas Vilniaus knygų mugėje

2024 03 04

Vasario 22-25 dienomis Vilniuje, Litexpo parodų rūmuose, vyko didžiausia knygų mugė visose Baltijos šalyse. Kaip ir pernai, Biržų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo specialistė Gabrielė Brazauskienė, pristatė Biržų kraštą mugės lankytojams – kvietė atvykti, suteikė norimą informaciją apie objektus, kvietė dalyvauti renginiuose ir šventėse, pristatė naujienas. Knygų mugėje taip pat buvo galima įsigyti fotoalbumą ,,Biržai – sostinė mano“.

Jau antrus metus Biržų turizmo ir verslo informacijos centras dalyvauja Lietuvos turizmo centrų asociacijos stende kartu su kitais miestais. Kad sudalyvauti galėtų visi turizmo centrų asociacijos dalyviai, turizmo informacijos centrams buvo paskirstytos konkrečios dienos, vyko specialistų mainai. Biržų turizmo ir verslo informacijos centro specialistė atstovavo ne tik Biržus, bet ir kitus miestus – Panevėžį, Pasvalį, Kupiškį bei Rokiškį, šeštadienio pusdienį ir visą sekmadienį (vasario 24-25 d.). 

Šiais metais Vilniaus knygų mugė nustebino lankytojų gausa – prie rašytojų ir muzikantų driekėsi didelės eilės, vyko daugybė knygų pristatymų, pokalbių, koncertų, žaidimų. Džiugu, kad vasario 22 d. Vilniaus knygų mugėje vyko slapto lietuviško vakaro ,,O aš jau knygon įėjau“ (rež. Snieguolė Kubiliūtė, Biržų krašto muziejus ,,Sėla“) pristatymas. O lietuviškų vakarų gadynės repertuarą atliko Biržų r. sav. J. Bielinio viešosios bibliotekos kolektyvas ir Pasvalio kultūros centro Raubonių skyriaus folkloro ansamblis ,,Tatula“.

Kasmet Vilniaus knygų mugę, per 4 dienas, aplanko virš 50 tūkstančių asmenų.

Biržų turizmo ir verslo informacijos centro inf.