Naujienos

Biržų kraštas pristatytas Klaipėdoje vykusioje jūros šventėje

2023 07 25

Liepos 21 - 23 dienomis, Biržų kraštą pristatėme, jau tradicija tapusioje ,,Jūros šventėje", Klaipėdoje. Šiais metais vėl buvo organizuojama turizmo gatvė, kurioje savo kraštą reklamavo turizmo centrai iš Lietuvos miestų: Biržų, Marijampolės, Joniškio, Šiaulių miesto ir Šiaulių rajono, Mažeikių, Telšių, Raseinių, Panevėžio, Utenos, Vilniaus, Lazdijų, Tauragės, Kėdainių, Druskininkų ir Birštono, Klaipėdos bei Latvijos: Ventspilio miesto ir Kurzemes regiono.
Tris dienas veikiančioje turizmo alėjoje, kvietėme klaipėdiečius ir miesto svečius atvykti į Biržus - pamatyti žymiausias vietas, dalyvauti edukacijose, skaniai pavalgyti, pernakvoti, sudalyvauti šventėse ir renginiuose. Taip pat vaišinome ,,Biržų duona" sausainiais ir TŪB Čygo - Kalkio Rinkuškių nealkoholiniu alumi.
Stendo svečiai aktyviai domėjosi mūsų kraštu, daugelis, kelionę į Biržus, jau yra įtraukę į savo planus, tad ieškojosi rekomendacijų, žemėlapio, kontaktų. Sulaukėme ne tik vietinių klaipėdiečių dėmesio, bet ir turistų iš Kauno, Vilniaus, Šilutės, Raseinių, Šiaulių, bei užsienio: Prancūzijos, Vokietijos, Latvijos. Džiaugiamės per tris dienas, pabendravusios su keliais šimtais jūros šventės lankytojų. Biržų stendą atstovavo turizmo specialistės - Tolvyda Raudonikienė ir Gabrielė Brazauskienė.
Jūros šventės organizatoriai teigia šiais metais sulaukę ne mažiau kaip pusės milijono šventės dalyvių.
Biržų turizmo ir verslo informacijos centras