Naujienos

Biržų kraštas pristatytas Alytaus miesto šventėje

2022 06 21

Birželio 17 - 18 dienomis, Alytaus miesto šventėje ,,Dzūkija sujungia" buvo pristatytas Biržų kraštas. Šventės metu veikė turizmo gatvė ,,Kadu kų su kuoj pamatyc", kurioje be Biržų stendo, dar taip pat buvo galima pamatyti, pabendrauti, pakalbinti ir kitų turizmo informacinių centrų atstovus iš Rokiškio, Alytaus, Trakų, Anykščių, Zarasų, Ignalinos, Birštono, Vilkaviškio, Marijampolės, Lazdijų, Kaišiadorių, Nidos. Biržų turizmo ir verslo informacijos centro turizmo vadybininkė Vaiga Landauskienė atsakinėjo į turizmo gatvės dalyvių rūpimus klausimus, supažindino su Biržų kraštu, kvietė apsilankyti, dalijo žemėlapius, naujienų skrajutes, informacinius leidinius. 
Pirmąją dieną visiems dalyvavusiems turizmo informacijos centrų atstovams buvo pravesta ekskursija po Alytaus miestą. Iškart po to, turizmo gatvė buvo atverta lankytojams. Vietiniai žmonės labai domėjosi Biržų kraštu, dažniausiai klausė, ką galėtų nuveikti su mažais vaikais. 
Antrąją dieną, visą šeštadienį, stendas traukė būrį žmonių, lankytojai daugiau domėjosi Biržų krašto naujienomis, noriai vaišinosi rėmėjų ,,Biržų duona" sausainiais ir ,,Rinkuškių" limonadu. Renginio pabaigoje, buvo apsikeista informacija ir su kitais turizmo informacijos centrais.