Naujienos

Atviros dienos kaime 2024

2024 05 06

Lietuvos kaimo turizmo asociacija kviečia į „Atviras dienas kaime 2024". Jau aštuntus metus iš eilės organizuojamas renginys įvyks šių metų GEGUŽĖS 17-19 d. Eilę metų organizuojamas renginys traukia turistų dėmesį ir kviečia aplankyti sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus visoje Lietuvoje!
Lankytinų objektų šeimininkai siūlys išmėginti įvairias kaimo pramogas: žygius miškuose bei upėmis, pasivaikščiojimą basakojų takais, lobių paieškas, pirties malonumus, pažintį su Amerikos indėnais ar Baltų kultūra, apsilankymus apžvalgos bokštuose, dvaruose, muziejuose ir išskirtiniame namelyje medyje. Amatininkai mokys įvairių rankdarbių - nuo verpimo iki keramikos, ūkininkai supažindins su savo augintiniais: poniais, galvijais, paukščiais ir daugybę kitų gyvūnų. Augalininkystės ūkiuose bus galima mėgautis levandų aromatu, pasigrožėti dekoratyviniais medžiais bei įsigyti šviežių gėrybių.
Renginio dienomis turistai turės galimybę dalyvauti kaimiškų skanėstų degustacijose, edukacijose, sveikatingumo programose ir kūrybiškose pamokose, leidžiančiomis pažinti ir pamilti kaimą dar labiau! Iki pasimatymo, turistai!
Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia - https://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime
Turite klausimų? Kreipkitės el. paštu - info@atostogoskaime.lt 
Biržų krašte duris atvers Alės Podėnienės kaimo turizmo sodyba.
Atostogoskaime.lt informacija