Naujienos

Akcija: įspūdinga kelionė po dvarų ir rūmų parkus

2020 02 25

Įspūdinga kelionė dvarų parkais ištisus metus!

Kviečiame įsigyti Draugo kortelę (nemokamai) ir aplankyti dvarus ir dvarų parkus Žiemgaloje (Latvija) bei Šiaulių ir Panevėžio apskrityse. Lankstinuką su informacija bei Draugo kortele (su lengvatomis) rasite Biržų turizmo informacijos centre! Kortelių skaičius ribotas, akcija galioja iki 2020 12 31.

Projektas „Įspūdinga kelionė dvarų parkais visus metus" – ne tik pažinimo kelionės, bet ir puiki galimybė pabūti gamtos apsuptyje, tai pasivaikščiojimai po nuostabius parkus, pasimėgaujant grynu oru, ramybe ir galimybe pamiršti dienos skubą. Parkai – viena sveikatinimo galimybių. 

Kataloge aprašyti 55 dvarų ir rūmų parkai, jie įtraukti į atskirus maršrutus ir apima Žiemgalos bei Šiaulių ir Panevėžio apskričių ypatingas vietas, vertas pamatyti, pažinti jų istoriją, pajausti šimtmečių ir šiandienos įvykiais persipynusią dvasią, atgauti jėgas jaukių parkų apsuptyje.

Brošiūra – viso mūsų projekto 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos, iš dalies finansuotos Latvijos Elėjos bei Koknesės ir Lietuvos Rokiškio bei Pakruojo savivaldybių lėšomis, apžvalga. Parodos lankytojai, mėgstantys keliauti ir norintys labiau pažinti Lietuvą ir Latviją, turi galimybę susipažinti su projekto lėšomis parengtais maršrutai.

„Google Play" ar „App Store" reikia rasti programėlę „Overly" ir nemokamai ją įsikelti į išmanųjį telefoną ar planšetę. Brošiūroje tereikia susirasti vieną keturių – Kuoknesės dvaro parko ir pilies griuvėsių, Elėjos, Pakruojo ar Rokiškio dvarų ir parkų – planą bei nuskenuoti paveikslėlį, virš jo laikant prietaisą. Puslapis atgyja. 

Draugo kortelė galės pasinaudoti specialiais pasiūlymais dešimtyje parkų: teikiamos nemokamos gido paslaugos, perpus pigesni bilietai ar kitokios  nuolaidos. Tokių kortelių per turizmo ir informacijos centrus mes jau išplatinome daugiau nei 2 000. Išsamesnė informacija apie pasiūlymus prieinama interneto svetainėje www.muziejusrokiskyje.lt.

Įspūdinga kelionė po dvarų ir rūmų parkus

Biržų turizmo informacijos centro ir Rokiškio muziejaus informacija