Pažintinė ekskursija Biržų mieste ir rajone

Ekskursija "Vienos dienos POPULIARIOJI"

Keliaujant po Lietuvą ir norint patirti dar neregėtų įspūdžių būtina užsukti į Biržus. Čia apstu lankytinų vietų, išskirtinis kraštovaizdis ir įvairias istorijas bei mitus sauganti Biržų pilis.

Ekskursijos metu pasivaikščiosite po geriausiai išsilaikusios bastioninio tipo tvirtovės Šiaurės Rytų Europoje, teritoriją, Biržų regioninio parko lankytojų centre apžiūrėsite interaktyvią ekspoziciją "Prasmengančios žemės kraštas". Išgirsite istorijas apie paminklus, žuvusiems už Lietuvos Nepriklausomybę ir poetui Juliui Janoniui. Pamatysite Biržų evangelikų reformatų bažnyčią menančią Radvilas, kurie rėmė ir platino šį tikėjimą. Eisite ilgiausiu Lietuvoje pėsčiųjų tiltu, kuris veda į vieną gražiausių romantizmo laikų, grafų Tiškevičių rezidenciją, Astravo dvaro sodybą. Lipsite į 32 metrų aukščio Kirkilų apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria unikalus karstinių ežerėlių suformuotas kraštovaizdis. Pamatysite žymiausią karstinę įgriūvą Karvės ola. 

Idealu, kai turistai gali susipažinti tiek su miesto, tiek su rajono lankytinomis vietomis. 

Todėl,kviečiame į Biržus su tikslu - pažinti! 

*Ekskursija yra apžvalginė, todėl į Biržų pilį ir į Astravo dvaro vidų neisime. Biržų regioninio parko lankytojų centro ekspozicija apžiūrima be vietinio gido pristatymo.

Trukmė: 3,5 - 4 val.
Kaina: Iki 30 asm. - 45 Eur; virš 30 asm. - 2 Eur/asm.
Pradžios vieta: J. Radvilos g. 3, Biržai 
Užsakymas: Biržų turizmo informacijos centras,
J. Janonio g. 2, Biržai,
El. p. birzai.tourism@gmail.com
Tel. +37069472879