Utenos kraštas (liepos 3 d.)

LIEPOS 3 D. (ŠEŠTADIENIS)

KAINA: 50 Eur. / asm.

ĮSKAIČIUOTA: kelionė patogiu autobusu, edukacinės programos, lankomi objektai,  gido paslauga.
IŠVYKIMAS: 8.00 val., iš Biržų r. sav. aikštelės
SUGRĮŽIMAS: apie 20.00 val. 

EKSKURSIJA PO UTENOS KRAŠTĄ (EDUKACIJOS)

  • 10:00 Raganų muziejus.

Apsilankysite vieninteliame Lietuvoje Raganų muziejuje. Kiekviena raganaitė turi savo istorijas ir legendas, kurias muziejaus lankytojams seka gyva Raganaitė (personažas) su smėlio pasakos preliudija (pasirinktinai). Raganų nereikia bijoti, jas reikia pažinti. Jos tokios draugiškos, kad net pavaišins raganiškomis vaišėmis.

  • 12:00 Triušiukų slėnis.

Pamatysite daugiau nei 50 skirtingų veislių triušių ir triušiukų, juos galima paglostyti ir pamaitinti. Pasigrožėsite tauriaisiais elniais, Kamerūno ožiukais, nutrijomis, įvairiais paukščiais: stručiais, fazanais, kalakutais, dekoratyvinėmis vištomis, žąsimis, antimis, putpelėmis ir kitais šio slėnio gyventojais.

  • 15:00 Edukacinė programa „Aukštaitiški blynai“ (pietūs);
  • 16:00 Utenos aludarystės pažinimo centras su degustacija.

Utenos alaus darykla garsi visame pasaulyje jau nuo 1977 m., nes būtent šio krašto vanduo tinkamiausias alui – minkštas ir tyras. Ekskursijos metu apžiūrėsite Utenos alaus prekės ženklo inovacijų, komunikacijos, reklamos ekspoziciją, susipažinsite su alaus gamybai naudojamomis žaliavomis, aplankysite alaus virimo, fermentacijos ir išpilstymo cechus ir savo akimis pamatysite, kaip gimsta Utenos alus, o degustacijos metu paragausite net penkių skirtingų alaus rūšių.

---
SVARBI INFORMACIJA!
  • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 %. 
  • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.
  • Sumokėti avansai už keliones yra negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai kelionė yra atšaukta!
  • Už kelionę sumokėta suma nebegrąžinama likus 7 dienoms iki kelionės. 

Biržų turizmo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +370 686 73742.