Renginys

Pažintis su mineralais ir kūrybinės dirbtuvės

2021 10 17

Turite galimybę Biržuose susipažinti su mineralų terapija - magija. Susikurti asmeninį papuošalą, talismaną, kuris stiprins mūsų vidines galias ir padės rinktis norimą kelią.

Mineralus mes galime panaudoti labai įvairiais būdais: apdėjimai mineralais, mineralų esencijų ir eliksyrų naudojimas. Namų ir darbo erdvės valymas ir įkrovimas. Taip pat ir mineralų tam tikroms fizinėms, emocinėmis mąstymo problemoms spręsti, ilgalaikis nešiojimas.

Mineralų yra be galo daug. Skirtingas jų poveikis, spalvos, dydžiai, formos, kokybės. Kiekvienas akmenukas turi savo kainą, o kur dar detalės kūrybai. Nuo to ir priklauso susikurto papuošalo kaina.

Užsiėmimas 20€ + pasirinkti akmenukai ir detalės.

Lektorė:
Orinta Šumanienė - mineralų terapeutė (Litoterapija - gydymas akmenimis, vienas iš netradicinės medicinos gydymo būdų).

"Džiaugiuosi galėdama moterims padėti pažinti, bei pasirinkti tinkamą mineralą, susidraugauti su juo, ir priimti jo teikiamas galimybes, nešiojant jį visapusiškai keistis bei tobulėti." - sako Orinta Šumanienė.

P. S. Jei namie turite kokių atliekamų mineralų, akmenukų ar kitų detalių tinkančių pasidaryti papuošalą, pasiimkite. Bus puiki proga atnaujinti savo pasenusį papuošalą ir suteikti jam naują gyvybę.

Registracija Tel. +370 684 66463