Renginys

Lietuviško filmo premjera ,,Vyras už pinigus"

2021 12 28

Gruodžio 28 d. 18 val. Išankstinė lietuviško kino filmo ,,Vyras už pinigus" premjera Biržuose. Susitikimas su filmo prodiuseriu Matu Valiuliu. Bilieto kaina 6 eur. 

Matas Valiulis vieniems žinomas kaip ralio dalyvis, o kitiems jo vardas siejasi su teatru ir filmais. Šiais metais rokiškėnas išpildė vieną iš savo idėjų - dirbti prie filmo prodiusavimo. Kartu su Justinu Krisiūnu jie abu stojo prie ,,Vyras už pinigus" filmo vairo. Filmas ,,Vyras už pinigus" apie mokesčių inspekcijoje dirbančią Laurą. Vieną dieną ji susiduria su Marijonu, kuris nenorėdamas mokėti mokesčių, pasiklysta savo kuriamuose vaidmenyse: kas jis - vyras už pinigus, kurio paslaugomis naudojasi pusė sostinės moterų ar nuo savęs bėgantis vienišas, pasimetęs žmogus? Ieškodama atsakymų ir stengdamasi išspręsti finansinę bylą Laura įsivelia į tikrą dramų labirintą... Pagrindinius vaidmenis filme atlieka Justinas Jankevičius, Sandra Daukšaitė - Petrulienė, Mindaugas Capas, Julius Žalakevičius, Nijolė Narmontaitė ir kt.

Įėjimas į pastatą iš kiemo pusės (Rinkos g.). Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 9-11 val. ir 12-15 val., penktadienį 9-11 val. ir 12-13 val., šeštadienį 9-11 val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis - poilsio dienos. Renginiuose privalomos medicininės kaukės ir galimybių pasai ar kiti reikalingi dokumentai, atitinkantys teisės aktų nustatytus reikalavimus. 

Biržų kultūros centro informacija