Renginys

Kitokio teatro komedija ,,Nuomonių deformuotojai"

2023 03 29

Kovo  29 d. 18 val.  „Kitokio teatro“ komedija „Nuomonių  (de)formuotojai.“ Režisierius ir pjesės autorius Ramūnas Cicėnas, scenografija ir kostiumai – Eglės Skrinskienės. Vaidina : OneidaKunsunga /  Edita Užaitė ,  Valentinas Krulikovskis / Ainis Storpirštis, Nerijus Gadliauskas / Rokas Petkevičius. Trukmė  1 val. 30 min.   Bilietus platina e. sistema bilietai.lt Bilieto kaina kultūros centro kasoje 3-8 eilėse 18 Eur., 15-18 eilėse 15 Eur.

Karantinas mums asocijuojasi su neigiamomis emocijomis. Bet tik jo (to karantino) ir Wifi pagalba galėjo atsitikti ši neįtikėtina meilės istorija. Ar gali žymiausia influencerė atkreipti dėmesį į eilinį "aityšniką"? O nugalėjus visus virusus ir tapus stipriausiais ar mus dar gali kas nors išgąsdinti? Pažiūrėkim... Visi atsakymai komedijoje “Nuomonių (de) formuotojai”.

Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 9−11 val. ir 12−15 val., penktadienį 9−11 val. ir 12−13 val., šeštadienį 9−11 val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos.

Biržų kultūros centro informacija