Renginys

Kalėdinis miestelis Biržų kempinge

2021 12 10

Spindinčioje nuo Kalėdinių lempučių teritorijoje, bus galima pamatyti, kaip gyvena Kalėdų senelis su savo pagalbininkais, ką jie veikia, kaip ruošiasi Kalėdoms, o svarbiausia - pajusti Kalėdų dvasią.
Kalėdų miestelio vartus atversime gruodžio 10 d., 16:00 val.
Kodėl Kalėdų senelis apsistojo Biržų kempinge?
Daugelį metų mūsų mažuosius draugus per šventes džiuginę darželiuose, mokyklose ir namuose, nusprendėme, kad pats laikas perkelti visą Kalėdų miestelį į Lietuvos Šiaurę, o tam puikiai tiko Biržų kempingas, kuris įsikūręs nuostabioje vietoje prie Širvėnos ežero ir ilgiausio pėsčiųjų tilto Lietuvoje!
Ar bus organizuojami susitikimai grupėms?
Taip, darželių ar mokyklų grupės pas mus laukiamos dienos metu (11-15 val.). Čia išgirsite pasakojimą apie Kalėdinį miestelį, pagalbininkų kuriamus stebuklus, bus aplankytas visas Kalėdų miestelis ir, be abejo, vaikučiai susitiks su Kalėdų seneliu, kuris įteiks Jūsų paruoštas dovanėles. Kaina asmeniui 5 eur. Grupėse gali būti 10 - 20 asmenų.
Ar bus galima apsilankyti Kalėdiniame Biržų kempinge su šeima ar pavieniui?
Beabejo, visi bus laukiami nuo 2021-12-10, 16:00 val. kiekvieną vakarą iki 22:00 val. Čia galėsite laisvai keliauti stebuklingais Kalėdų miestelio takais, grožėtis dekoracijomis ir įsiamžinti Kalėdų dvasios apsuptyje, na ir, žinoma, susitikti su pačiu tikriausiu Kalėdų seneliu.
Kaina suaugusiems - 6 eur., vaikams - 4 eur.
Ar bus vykdoma Kalėdinė prekyba?
Taip, vyksiančioje Kalėdinėje mugėje galėsite įsigyti Kalėdinių dovanėlių, paskanauti Kalėdinių saldėsių ir kitų gėrybių. Norintys prekiauti galite kreiptis tel. +37067467882
Ar galimos profesionalios fotosesijos Kalėdiniame Biržų kempinge?
Taip, iš anksto susitarus galėsite surengti fotosesiją su savo pasirinktu fotografu.
Ar bus kokių stebuklų?
Kaip gi be jų? Juk Kalėdos - stebuklų metas, tad Kalėdų senelis prižada, kad apsilankymas Kalėdiniame Biržų kempinge, Jums taps mažu stebuklu.
Iki kada bus galima aplankyti Kalėdinį Biržų kempingą?
Dirbsime iki gruodžio 26 d., o jei matysime, jog visi norintys dar nespėjo mūsų aplankyti, prižadame dirbti iki Naujųjų metų! 
Biržų kempingo informacija