Renginys

Festivalio "Nepatogus kinas", filmo "Iš jūros gelmių" peržiūra

2021 10 20

   Spalio 20 d., trečiadienį, 18 val., Biržų r. sav. Jurgio Bielinio viešojoje bibliotekoje, I a. salėje, kviečiame žiūrėti filmą "Iš jūros gelmių" (rež. Robin Petre).

   Publika žiūri į vandenyje žaidžiančius delfinus ir gracingas gulbes. Naftos tanklaivius netoliese ignoruoja, nes šie trukdo dailiam vaizdui. Mums reikalinga tik tokia jūra: valgoma ir išnaudojama, bet tuo pačiu primenanti atvirutę. Tuo tarpu laukinė gamta kenčia nuo žmogaus veiklos ir gelbėtojai kasmet susiduria su vis daugiau ir vis žiauresnėmis gyvūnų skausmo formomis.

   Festivalio „Nepatogus kinas“ filmus bibliotekoje galės žiūrėti asmenys, turintys Galimybių pasą. Be Galimybių paso, galioja ir kiti dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą.
  Festivalio "Nepatogus kinas" filmus taip pat bus galima nemokamai žiūrėti Vabalninko miesto ir Papilio struktūriniuose padaliniuose. Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti su bibliotekininkėmis telefonu: 8 450 54272, +370 658 28652 (Vabalninko), +370 658 23929 (Papilio).
Biržų r. sav. Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos informacija