Renginys

Festivalio "Nepatogus kinas", filmo "Būsiu su tavim" peržiūra

2021 10 18

  Spalio 18 d., pirmadienį, 16 val., Biržų r. sav. Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos I a. salėje, kviečiame žiūrėti filmą „Būsiu su tavim“ (rež. Virginija Vareikytė, Maximilien Dejoie). Peržiūroje dalyvaus ir filmo kūrybinė komanda, su kuria galėsite pabendrauti.
  Šiame filme dvi moterys – psichologė ir policijos pareigūnė, imasi sudėtingos misijos – gimtajame Kupiškio miestelyje sumažinti rekordinį savižudybių skaičių. Jos gelbėja vienišiausius savo bendruomenės narius jautrumu ir empatija, malšina krizę ir įrodo, kad savižudybių prevencija gali būti veiksminga.
  Tą patį filmą rodysime ir spalio 29 d., penktadienį, 14 val., tačiau galimybės gyvai susitikti su filmo kūrybine komanda nebus, tik virtualiai.
  Festivalio „Nepatogus kinas“ filmus bibliotekoje galės žiūrėti asmenys, turintys Galimybių pasą. Be Galimybių paso, galioja ir kiti dokumentai, įrodantys vakcinacijos, persirgimo, atlikto PGR tyrimo arba greitojo antigeno testo neigiamo rezultato, antikūnų tyrimo teigiamo rezultato faktą.
  Festivalio "Nepatogus kinas" filmus taip pat bus galima nemokamai žiūrėti Vabalninko miesto ir Papilio struktūriniuose padaliniuose. Dėl detalesnės informacijos galite susisiekti su bibliotekininkėmis telefonu: 8 450 54272, +370 658 28652 (Vabalninko), +370 658 23929 (Papilio).
Biržų r. sav. Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos informacija