Naujienos

Lietuvos ir Latvijos pasienyje įvyko akcijos ,,Pažinkime kaimynus Žiemgaloje" 2020 apdovanojimai

2020 10 24

Lietuvos ir Latvijos pasienyje įvyko akcijos "Pažinkime kaimynus Žiemgaloje" 2020 apdovanojimai          

Spalio 24 d., šeštadienį, prie Latvijos sienos Ādžūni bei Lietuvos sienos Žeimelyje susitiko abiejų šalių vietos valdžios atstovai ir turizmo loterijos „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!“ prizų laimėtojai. Dėl epidemiologinės situacijos susijusios su „Covid-19“ Lietuvoje ir Latvijoje, šiais metais teko pakeisti jau tradicija tapusią prizų įteikimo ceremoniją - renginio dalyviai susirinko savo šalies sienos pusėje.

Pirmiausia Latvijos pusėje į akcijos dalyvius ir organizatorius kreipėsi Bauskės turizmo informacijos centro vadovė Inese Turkupole-Zilpure. Netrukus, pradėta prizų įteikimo ceremonija. Buvo apdovanoti dviračių ir elektrinių paspirtukų laimėtojai iš Lietuvos – Irena Sabaitytė, Svajūnas Bytautas, Zinaida Tuomienė, Romas Rumbauskas. Iš Latvijos – Alise Broka-Kutra, Madars Vekmanis, Ivo Kamalis, Liva Kirsone.

Dovanų kuponus laimėjo Gunita Atstupena, Liene Janeka, Laura Berzina, Dainis Štrauss, Vaida Gasiūnaitė, Arūnė Kairytė, Vaidotas Spudas, Aistė Indrulienė. Dovanų kuponai buvo išsiųsti paštu.

Į renginį atvyko Latvijos atstovai iš Bauskės, Iecavos, Vecumniekų savivaldybių, o iš Lietuvos atvyko Pakruojo savivaldybės atstovai bei visi aštuoni pagrindinių prizų laimėtojai.

Šiais metais buvo gautos 153 akcijos sąlygas atitinkančios popierinės anketos, 75 iš Latvijos ir 78 iš Lietuvos. 154 akcijos dalyviai užsiregistravo mobiliojoje programėlėje, tačiau tik 90 dalyvių atitiko žaidimo nuostatus.

Kiekvienam dalyviui buvo suteiktas unikalus numeris, o laimėtojai buvo nustatyti pasitelkiant internetinę programėlę.

Loterija šiais metais sulaukė kelis kartus didesnio aktyvumo nei praeitais metais. Projektas bus tęsiamas ir kitais metais.

Biržų turizmo informacijos centro informacija