Renginiu kalendorius

Gruodžio 4 d. 12 val. Biržų kultūros centre

Vilniaus kamerinio teatro nuotykių spektaklis vaikams pagal švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren knygą ,,Emilis iš Lionebergos".

Trukmė - 1 val. 10 min.

Renginys su kultūros pasu.

Režisierė ir inscenizacijos autorė – Ramunė Kudzmanaitė

Vaidina: Justas Vanagas, Tada Gudaitis, Žana Jablonskytė, Renata Kutinaitė, Alina Leščinskienė, Marta Lipčienė, Vaiva Markelytė, Marius Mačiulis, Ridas Jasiulionis, Sima Tarvydaitė, Paulius Valaskevičius. 

 -----------

Emilis – mažasis neklaužada, linksmas ir žingeidus, idėjų nestingantis vaikis. Jį pažįsta visi Lionebergos gyventojai. Šis mažasis miestelio gyventojas kai kada - toks ramus, kad gali pagalvoti, kad tai angelėlis. Bet taip tik atrodo... Berniukas visuomet kažkur įkliūva. Tik nusisuk ar atsipūsk, ir štai, žiūrėk, Emilis jau iškrėtė pokštą ar pateko į bėdą...


Garsios švedų rašytojos A. Lindgren romano inscenizacija iš šiuolaikinių spektaklių vaikams išsiskiria glaudžiu santykiu su tikrove: atskleidžia mažųjų mąstymą, problemas, pastangas pritapti suaugusiųjų pasaulyje, didelę drąsą ir savarankiškumą, kai auklėjimas ir gyvenimiška patirtis dar neužspaudė asmenybės ir neatėmė vilties.  


Dinamiška, įvairių nutikimų kupina Emilio istorija be pamokamojo tono, tiesiog linksmai ir energingai paliudija: net ir mažas, savaip pasaulį matantis žmogus gali nuveikti didelius darbus ir padėti tiems, kam pagalba reikalinga.


„Noriu padrąsinti ir palaikyti vaikus. Svarbu, kad jie žinotų, jog išdaigos ir pabarimai dar visai nereiškia, kad esi niekam tikęs. Labai dažnai iš didžiausių išdaigininkų išauga dideli žmonės,“ – sakė spektaklio režisierė Ramunė Kudzmanaitė.

 

Biržų kultūros centro ir Vilniaus kamerinio teatro informacija

Foto: Vilniaus kamerinis teatras

 

Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį  9 - 11   12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

 

Atgal