Renginių kalendorius

PIRMĄ KARTĄ BIRŽUOSE!

Kviečiame į TEDx Biržų viešoji biblioteka
2017 m. rugsėjo 22 d., penktadienis
12.00 val. (bibliotekos salėje).

TEDx – tai PASAULYJE GERAI ŽINOMA idėjų ir patirties sklaidos konferencija, kurios šūkis yra „Idėjos, kurias verta skleisti“.

Biržų TEDx idėjos autorė ir moderatorė - Europos savanorių tarnybos savanorė bibliotekoje Daria Bolokhova.

Dalyviai:

Danielius Debesyla, Kaunas
Knygos „Tinginio manifestas“ autorius ir rašytojas D. Debesyla pasakoja apie viską, kas jam svarbu - ekologiją, minimalizmą, informacijos triukšmą aplinkui mus. Laisvalaikiu jis skaito psichologijos mokslo knygas ir pastebi, kad šiuo metu sutelkti dėmesį yra svarbiausia mūsų užduotis.

Paulius Briedis, Kupiškis
P. Briedis, multimedijų specialistas, jaunimo organizacijos „Šamano centras“ Kupiškyje įkūrėjas, dalinsis savo patirtimi ir įžvalgomis apie savo pasirinkimą gyventi mažame miestelyje. „Jei esi kūrybingas, mėgsti keisti dalykus, nori kažką daryti pats - maži miesteliai yra tam geriausia žaidimų aikštelė“.

Aistė Jūrė, Biržai-Vilnius
A.Jūrė – kūrybos vadovė, kartu su reklamos agentūros „New!“ komanda kurianti prasmingą šlovę žinomiems šalies prekių ženklams. Dalis jų apdovanotos šalies ir tarptautiniuose reklamos konkursuose. Privačioje reklamos mokykloje „The Atomic Garden Vilnius“ Aistė taip pat moko studentus išrasti naujas medijas, o laisvalaikiu rašo tinklaraštį, dedikuotą tėvams – „Ū ilgoji“, kuris Lietuvos interneto apdovanojimuose pelnė geriausio tinklaraščio titulą.

Lukas Pivoriūnas, Vilnius
Muzikantas L. Pivoriūnas yra grupės „Mood sellers“ narys. Grupės nariai vietoj orkestrinių kūrinių pradėjo groti muziką, kurios patys klausė. Ta muzika skambėjo iš varinių dūdų. Dabar grupės kūriniuose galima išgirsti jazz’o, new orleans second line, disco ar balkanų muzikos motyvų bei pačių Mood Seller’ių išrastą drum’n’brass.

Justina Motiejūnaitė ir Deimantė Sadauskaitė, Kučgalys ir Pandėlys
Draugystė per muziką. Justina ir Deimantė yra geriausios draugės, kurias suartino muzika. Jau 10metų jos kartu: dainuoja, mokosi, keliauja. Jos yra tvirta įsitikinusios, kad muzika gali pakylėti mūsų sielas, pažadinti mus maldai, užuojautai, meilei ir naujų potyrių ieškojimui.

Eva Brazdžionytė, Biržai-Vilnius
E. Brazdžionytė – kino atstovė. Jos pranešimo tema yra „Patarimai ir gudrybės, kaip patekti į kino pasaulį“. Eva 10 metų dirba kultūros vadybos srityje, šiuo metu ji vadovauja „Kūrybiškos Europos biuro“ Vilniuje programai „Media“.

Esri Meshugga, Vokietija
Pranešimas anglų kalba
E. Meshugga Lietuvoje yra įkūrusi tarptautinę atlikėjų grupę „Balaganas“, dar keliose ji pati vaidina Vokietijoje. Ji dalinsis patirtimi apie NVO įkūrimą ir įvairius meno projektus – kaip jie atsiranda? Koks turi būti NVO lyderis? Kaip atrasti ir pritraukti meno veiklai tinkamus žmones?

Atgal