Renginiu kalendorius

Vasario 13 d. 12 val. Keistuolių teatro spektaklis vaikams „Bambeklis Bajoras“. Režisierius - Aidas Giniotis,  scenografė  - Ramunė Skrebūnaitė,  muzikos aranžuotojai - Aidas Giniotis ir Sigitas Mickis. Vaidina: Dalius Skamarakas / Aidas Giniotis, Ieva Stundžytė / Urtė Smulskytė, Judita Urnikytė, Jonas Šarkus, Jurgis Marčėnas, Justina Smieliauskaitė. Spektaklis žmonėms nuo 6 metų. Spektaklio trukmė - 50 min. Bilieto kaina -  5 Eur.

Keistuolių teatro įkūrėjo,  aktoriaus bei režisieriaus Aido Giniočio spektaklis mažiesiems, išlaikantis geriausias „keistuoliškas“  vaikų spektaklių tradicijas ir kviečiantis žiūrovus pasinerti į vaizduotę  sužadinančią bajoro iš Lietuvos odisėjos po pasaulį istoriją.  Kaip ir daugelyje kitų Keistuolių teatro spektaklių vaikams, „Bambeklyje Bajore“ skamba talentingų ir puikiai pažįstamų aktorių atliekamos dainos, o įtraukianti nuotaikinga istorija nė vieno mažojo žiūrovo nepalieka be šypsenos.

Šis spektaklis – A. Giniočio spektaklių vaikams trilogijos,  paremtos lietuvių liaudies motyvais,  tęsinys.  Prie 1993 m. Keistuolių teatro scenoje pasirodžiusio  „Jono Kareivio“,  kiek vėliau atplaukusio „Mykolo Žvejo“  bei 2002 m.  Vilniaus Jaunimo teatre įsikūrusio  „Juzės Dykaduonio“  po daugiau nei dešimtmečio prisijungia „Bambeklis Bajoras“.

Kaip ir ankstesni spektakliai,  „Bambeklis Bajoras“ - istorija apie ypatingą žmogų su ypatinga pavarde,  tapusia jam likimo ženklu ir nulėmusia tolimesnį gyvenimą. Lietuviškame kaime gyvenęs iškilus Bajoras vieną dieną supranta,  kad gimtasis kraštas jam – per mažas ir per nykus: nei namai,  nei laukai,  nei žmonės nebeatrodo pritinkantys jo bajoriškai kilmei.  Belieka vienintelė išeitis – iškeliauti į platųjį pasaulį ir atrasti sau,  iškiliai personai,  deramą profesiją. Beeidamas per miestus ir kaimus, įveikdamas plačiausias jūras ir marias, užsukdamas į atokiausius kampelius Bajoras sutinka įdomiausių bei keisčiausių žmonių,  tačiau savo svarbiausio tikslo – tikrojo pašaukimo – jam niekaip nesiseka atrasti. Tik žingsniais išmatavus visą margą pasaulį ir sugrįžus į paliktą lietuviškąją žemę Bajorui tampa aišku – pats bajoriškiausias ir širdžiai mieliausias kraštas yra ne užjūriuose, o savame kaime su savo draugais bei kaimynais.

 

Kasa dirba   antradienį, trečiadienį , ketvirtadienį   9 - 11     12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

 

Atgal