Naujienos

Š.M. kovo 30 d. Biržų  J. Bielinio viešosios bibliotekos salėje buvo pristatytas projektas  - "Biržų tinklas". Projekto tikslas - sukurti tinklą, kuris leistų tarpusavyje bendradarbiauti Biržų miesto ir Biržų rajono vietos veiklos teritorijose veikiančioms nevyriausybinėms organizacijoms, verslo įmonėms ir kitiems viešiesiems subjektams, siekiant organizuoti tarpusavio ir bendros prekybos ir paslaugų teikimo grandines.

Projektas tęsiamas antrus metus ir jį vykdo, Biržų motoklubas "Aquila". Šio projekto kasmetinis renginys -  Biržų krašto MOTORALIS " 100 mylių aplink Biržus", kuris vyks šių metų gegužės 18 d. Jo metu bus sudarytas maršrutas ir  rajono svečiai bei gyventojai galės aplankyti įvairias vietas, atlikti įvairias užduotis, paragauti siūlomos produkcijos, įsigyti suvenyrų. Motoralio metu reikės  rinkti antspaudus ir laimėti prizus.

Moto turizmas bei šeimų turizmas automobiliais Biržams yra niša, kurioje gali kurtis nauji verslai ir plėstis jauni. Todėl Biržams ir yra reikalingas naujas renginys, kuris peraugtų į ilgalaikę tradiciją, kurią palaiko Biržų miesto ir rajono verslo bei nevyriausybinės organizacijos. Renginys bus motyvacija bendradarbiauti bendrame tinkle, o taip pat tarpusavyje bendradarbiauti trumpose grandinėse. 

Visus norinčius dalyvauti kviečiame jungtis.

Daugiau informacijos : birzai.tourism@gmail.com arba telefonu: +370 694 72879

Atgal