Pažinkime kaimynus Žiemgaloje

Naujas maršrutas Latvijos-Lietuvos  pasienyje su  mobiliąja fotografijų programėle Bauskės, Iecavos, Rundalės, Vecumniekų savivaldybės Latvijoje ir Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio rajonų savivaldybės Lietuvoje kartu sukūrė bendrą maršrutą ir akciją „Pažinkime kaimynus Žiemgaloje!” (gegužės 1 d. – rugsėjo 30 d.), kurios tikslas lietuvius ir latvius supažindinti su šios teritorijos turizmo objektais bei renginiais. Apie maršruto-akcijos 40 lankytinų objektų ir 8 renginius–šventes informuoja lankstinukai, platinami Biržų, Pakruojo, Pasvalio, Joniškio ir Bauskės turizmo informacijos centruose. Taip pat sukurta speciali mobilioji programėlė „KaiminiZemgale“, kurią bus galima atsisiųsti iš Google Play ir App Store.

Įsijungiant į maršrutą-akciją, rekomenduojame aplankyti ir renginius − susipažinti su kiekvienos savivaldybės kultūros savybėmis ir tradicijomis, nusifotografuoti šventės kontekste ir gauti antspaudo žymą akcijos kortelėje. 

 

Biržų miesto akcijos objektai:

Karvės ola 

Siaurasis geležinkelis "Siaurukas"

Biržų miesto šventė (2019.08.03)

 

Papildomi objektai:

Senovinės technikos muziejus 

Biržų Pilies arsenalas

 

Projekto Facebook paskyra: https://www.facebook.com/kaiminizemgale

Projekto internetinė svetainė:  https://sites.google.com/view/kaiminizemgale/akcija-akcijo

Keliautojai kviečiami viešinti ir dalintis įspūdžiais apie maršrutą socialiniuose tinkluose – Facebook, Instagram naudojant grotažymę #KaiminiZemgale.

Atgal