Renginiu kalendorius

Vasario 26  d.  11 val. Neįprastų teatro formų diena.  „ Stalo teatro“ spektaklis

„Pasaka apie Karalius“, skirtas vaikams nuo 1 metukų. Režisierė, dailininkė - Saulė Degutytė, kompozitorė, muzikos atlikėja - Snieguolė Dikčiūtė, kostiumų dailininkė - Ligita Skukauskaitė.  Trukmė 35 min. Bilieto kaina 3 Eur. Aktoriai ir žiūrovai scenoje. Parduodama 60 bilietų.

Spektaklyje „Pasaka apie Karalius“ pasakojama įtaigi istorija apie gerąjį ir blogąjį karalius, kurie susidurdami su savo karalysčių gyventojais užkrečia juos gera ar bloga nuotaika. Čia pyktis virsta blogiu, o supratimas ir atjauta skleidžia puikią nuotaiką ir gėrį. Remdamasis stebuklinėmis lietuvių pasakomis, „Stalo teatras“  kūrybos procese pasitelkė psichodramos, muzikos terapijos bei dailės terapijos metodus. Spektaklis unikalia teatro kalba padės vaikams suvokti savo emocijas bei nuotaikas, atskirti savo jausmus, juos įvardinti bei valdyti nerimą, pyktį ir baimes. Spektaklyje naudojama grafoprojektoriaus technika ir kompozitorės Snieguolės Dikčiūtės gyvai atliekama muzika. O mamoms, atskleidžiame vieną iš paslapčių – pasakose apie karalius slypi didelė terapinė, vaiką ugdanti ir jo kūrybinius gebėjimus išlaisvinanti jėga.

Kasa dirba   antradienį, trečiadienį , ketvirtadienį   9 - 11     12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

Atgal