Renginių kalendorius

Spalio 21 d. 14 val. Muzikinė teatralizuota komedija  „Ar Amerika pirtyje?!“

Scenarijaus autorius ir režisierius - Nerijus Petrokas  Vaidins: scenos vijurkas Deivis Norvilas, Sandra Lebrikaitė , Rytis Janilionis, Osvaldas Petraška,  Edmundas Gumuliauskas , Dalius Ivanauskas. Dalyvaus muzikantai: Monika Jurgilaitė, Vytautas Švabauskas, Raimundas Kukanauskas, Narimantas Murauskas, Justinas Buta. Bilieto kaina 1-11 eilėse 10 €, 12-18 eilėse 8 €


    Tai nauja teatro klasikos perlo „Amerika pirtyje“ interpretacija. Šįsyk kūrėjai pavadinime palieka klaustuką, o jis slepia daugybę naujų detalių žinomoje pjesėje.

Muzikinėje komedijoje šmaikščiai apnuoginamas naivių žmonių patiklumas įvairaus plauko sukčiais, lengvai manipuliuojančiais žmonių likimais, kurie pasinaudoja tokiomis ydomis, kaip godumas, kvailumas, puikybė, noras gyventi „ant svetimo gero". „Ak, Amerika...“ ne kartą atsidus spektaklio herojai, nors puikiai žino, kad „gera ten, kur mūsų nėra“. Jie nepakyla ir neištrūksta iš savo realybės - lietuviškos pirties vantos tragikomiškai į šipulius sudaužo „pažadėtosios žemės“ miražą... Šiuose žmogiškose peripetijose ir atsidūsėjimuose slypi tyras humoras. Režisierius ir atlikėjai pažada: didelė juoko ir geros muzikos dozė garantuota! (suteikiama 6 mėn. garantija)

 

Atgal