Naujienos

             Šių metų gegužės 18 d. antrus metus iš eilės Biržų kraštą sudrebino renginys „100 mylių aplink Biržus. Vandenų kultūrinė atmintis“ 2019. Renginys skirtas tiek svečiams tiek vietiniams gyventojams, kurie gali aplankyti įvairias Biržų krašto vietas ir surinkti bent 10 spaudų jose bei grįžti į Biržų Pilies kiemą tarp 17 – 18 val. tą dieną.

             Šis renginys yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, kuris unikalus tuo, kad vienija daugelį Biržų krašto įmonių, bendruomenių, įstaigų bei organizacijų ar įvairių verslų sritis. Mototuro „100 mylių aplink Biržus“ organizatoriai kartu su partneriais kvietė aplankyti net  20 taškų. Stotelės įvairiausios nuo kavinukių iki didžiųjų Biržų krašto sodybų, bei bendruomenių, laukiančios su kava, užkandžiais, žaidimais/užduotimis.

 10 taškų mieste:  Biržų regioninio parko direkcija, kavinė „Portfolio“, Biržų kempingas, kavinė „Biržė“,  „Biržų alus“, Bokso klubas „Terminator“, moto klubas „Aquila“ MCC, Biržų turizmo informacijos centras, Restoranas „Alaus kelias“,  Biržų krašto muziejus „Sėla“.

 10 taškų Biržų rajone:  Ramongalių bendruomenė, Senovinės technikos muziejus, „Monteball“ žaidimas, Kirkilų bendruomenė, Alės Podėnienės kaimo turizmo sodyba, Pabiržės bendruomenė, Levandų ūkis, Kilučių bendruomenė ir VšĮ Inžinerijos mokykla, Milišiūnų avių ūkis, Butautų dvaras.

            Užsiregistravusių buvo apie 200 iš įvairių Lietuvos rajonų, bei svečiai iš Olandijos, Vokietijos, Latvijos. Mototuras „100 mylių aplink Biržus“ – tai ne tik motociklininkų šventė, tai šventė visiems, kurioje gali dalyvauti visi mėgstantys keliauti savo transporto priemone, ar tai būtų motociklas, dviratis, mašina, o gal ir pėsčiomis, nes dalis taškų buvo miesto teritorijoje.

           Dienos pabaigoje visi dalyviai grįžo į Biržų Pilies kiemą, kur buvo apdovanojami prizais, dalinosi įspūdžiais. Po apdovanojimų visų laukė Biržų krašto muziejaus „Sėla“ renginys „Naktis muziejuje“.

 

Turizmo informacijos centro informacija

 

Atgal