mototuras

     Šių metų gegužės 18 d. antrus metus iš eilės Biržų kraštą sudrebino renginys Mototuras „100 mylių aplink Biržus. Vandenų kultūrinė atmintis“ 2019. Renginys skirtas tiek svečiams tiek vietiniams gyventojams, kurie gali aplankyti įvairias Biržų krašto vietas ir surinkti bent 10 spaudų jose bei grįžti į Biržų Pilies kiemą tarp 17 – 18 val. tą dieną.

     Šis renginys yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, kuris unikalus tuo, kad vienija daugelį Biržų krašto įmonių, bendruomenių, įstaigų bei organizacijų ar įvairių verslų sritis. Mototuro „100 mylių aplink Biržus“ organizatoriai kartu su partneriais kvietė aplankyti net  20 taškų. Stotelės įvairiausios nuo kavinukių iki didžiųjų Biržų krašto sodybų, bei bendruomenių, laukiančios su kava, užkandžiais, žaidimais/užduotimis.

10 taškų Biržų mieste:  Biržų regioninio parko direkcija, kavinė „Portfolio“, Biržų kempingas, kavinė „Biržė“,  „Biržų alus“, Bokso klubas „Terminator“, moto klubas „Aquila“ MCC, Biržų turizmo informacijos centras, Restoranas „Alaus kelias“,  Biržų krašto muziejus „Sėla“.

10 taškų Biržų rajone:  Ramongalių bendruomenė, Senovinės technikos muziejus, „Monteball“ žaidimas, Kirkilų bendruomenė, Alės Podėnienės kaimo turizmo sodyba, Pabiržės bendruomenė, Levandų ūkis, Kilučių bendruomenė ir VšĮ Inžinerijos mokykla, Milišiūnų avių ūkis, Butautų dvaras.

     Užsiregistravusių buvo apie 200 iš įvairių Lietuvos rajonų, bei svečiai iš Olandijos, Vokietijos, Latvijos. Mototuras „100 mylių aplink Biržus“ – tai ne tik motociklininkų šventė, tai šventė visiems, kurioje gali dalyvauti visi mėgstantys keliauti savo transporto priemone, ar tai būtų motociklas, dviratis, mašina, o gal ir pėsčiomis, nes dalis taškų buvo miesto teritorijoje.

     Dienos pabaigoje visi dalyviai grįžo į Biržų Pilies kiemą, kur buvo apdovanojami prizais, dalinosi įspūdžiais. Po apdovanojimų visų laukė Biržų krašto muziejaus „Sėla“ renginys „Naktis muziejuje“. 

Mototuro Facebook paskyra: https://www.facebook.com/groups/311383339761338/

Reportažas apie Mototurą: https://www.youtube.com/watch?v=0rAjpQlVz8M&t=27s&fbclid=IwAR3ae6_dTIy9-UxWPNraXJTDcyW9ONJL7sxSkgykEdkUH1cDFug3CtJ6N5w

Dalyvavusius kviečiame patalpinti nuotraukas, viešinti ir dalintis įspūdžiais apie Mooturo maršrutą socialiniuose tinkluose – Facebook, Instagram naudojant grotažymes #mototuras #mototour #visitbirzai 

 

Dėl daugiau informacijos, bei norinčius prisijungti prie Mototuro 2020

prašome susisiekti tiesiogiai su projekto koordinatore telefonu: +370 694 72879 

 

 

Atgal