Renginiu kalendorius

Rugsėjo 13 d. 18 val. Lietuviška kino komedija  „Vestuvės“. Režisierius V. Bachmackij. Vaidina: Dovilė KundrotaitėVytautas KaniušonisGiedrius SavickasDarius MeškauskasMarius Repšys ir kt. Trukmė 1 val. 40 min. Žiūrovams nuo 16 metų. Bilieto kaina 5€.

Jei jums patiko ,,Mano didelės storos graikiškos vestuvės” ir ,,Laimės, sveikatos”, jei ruošiatės tuoktis arba jau esat susituokę, šį filmą žiūrėti lėksite strimgalviais.

Vos keletą mėnesių pažįstami Laura (akt. Dovilė Kundrotaitė) ir Edgaras (akt. Džiugas Gvozdzinskas) ruošiasi vestuvėms, tačiau kiekvienas kitaip, nes yra iš skirtingų visuomenės sluoksnių. Vestuvių labiausiai reikia Lauros tėvui Oskarui (akt. Vytautas Kaniušonis), suktam ir korumpuotam politikui, siekiančiam pritraukti dėmesį ir susirinkti ,,padorumo” taškų – leisti dukrai tekėti už paprasto berno. Tuo tarpu jauniesiems norisi spjauti į viską ir bėgti kur akys mato. Jų planas, deja, neišdega, nes skirtingų socialinių sluoksnių šeimos, vos susitikusios, ima konfliktuoti ir jauniesiems tenka gesinti kaistančią atmosferą. Įsisiūbuojančiame vestuvių chaose užsimezga Lauros jaunesnės sesers (akt. Greta Petrovskytė) ir Edgaro brolio (akt. Laurynas Jurgelis) meilė, o vyresnė sesuo (akt. Gabrielė Ladygaitė) skandina savo vienatvės liūdesį šampane. Susibičiuliavę jaunųjų seneliai, norėdami pakarti piršlį (akt. Giedrius Savickas), ,,užsuka” kriminalą, o patys jaunieji, įtraukti šventės šurmulio, šokių, žaidimų ir tėvų konflikto, staiga suvokia, kad beveik nepažįsta vienas kito. Tai kaip čia su ta meile? Ar meilė nugalės karštų lietuviškų vestuvių siaubą – pamatysite filme.

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=pxMTJgkmTzs

Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 9-11, 12-15 val. Penktadienį 9-11, 12-13 val. Šeštadienį 9-11 val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

Informacija: http://kultura.birzai.lt/

Atgal