Naujienos

Gegužės 16 d. motoklubas „Aquila“ kviečia dalyvauti jau trečius metus iš eilės organizuojamame renginyje – mototure „100 mylių aplink Biržus 2020“. Renginys skirtas ir svečiams, ir vietiniams gyventojams, kurie galės motociklu ar kita transporto priemone aplankyti Biržų krašto vietas, jose atlikti įvairias užduotis ir gauti naujų potyrių. Dalyvių laukia nauji skoniai ir kvapai, galimybės atrasti bendraminčius ir praplėsti savo žinias. Vakarinė renginio dalis suburs visus į vieną tašką pasidalinti dienos įspūdžiais.

Organizuojamas mototuras yra projekto „Biržų tinklas“ dalis, po kurio tikimasi tęsti skirtingų sektorių organizacijų bendradarbiavimą, tęsiant projekto metu suformuotas, išbandytas ir patobulintas veiklas, įtraukiant naujus dalyvius.

Junkis prie mototuro trasos ir būk tas, kuris priims renginio dalyvius, skirs jiems užduotis bei pažymės apie apsilankymą taške. Paskubėk, nes trasa bei būtini aplankyti objektai bus baigti formuoti vasario mėnesį. Atidaryk turizmo sezoną kartu su renginio dalyviais.

Daugiau informacijos tel. +370 694 72879

Biržų turizmo informacijos centro informacija 

 

Atgal