Renginiu kalendorius

Lapkričio 8 d. 18 val. Kauno kamerinis teatro spektaklis „Dreamworks“, pagal Ivan VYRYPAJEV.

Režisierius Agnius JANKEVIČIUS. Aktoriai: Aleksandras KLEINAS, Jelena ORLOVA, Goda PIKTYTĖ, Gabrielė ANIČAITĖ. 

 

„Mūsų svajonės tai mūsų darbas, kurį mes truks plyš turime padaryti gerai.“

/iš pjesės/

Niekas nesibaigia nei gerai, nei blogai. Nėra nei pradžios, nei pabaigos. Gyvenimas – tai iliuzijų darbas, kuris niekada nesibaigia. Nėra fatališkų klaidų, kažkieno kaltės ar likimo. Gyvenimo nelaimės, protą aptemdantis pyktis ar kvailas elgesys čia tampa šansu pažiūrėti į viską kitaip. 

Personažai daro ne ką kita, kaip ieško, nuo kurios vietos galėtų pradėti iš naujo, kad galėtų pradėti nuo pradžių. Jie grįžta į pirmą susitikimą, į gimimą, kad susikurtų sau dar vieną šansą.

Buitinės situacijos, draugų pokštai, šioks toks kriminalas – toks paviršutiniškas veiksmas lydi pagrindinio personažo pokalbį su mirusia žmona.

Visiškai nebesvarbu, kas jau yra įvykę – svarbu tik tai, kaip tu norėtum pratęsti savo istoriją ir nuo kurios vietos. Nėra fatališkų klaidų, kažkieno kaltės ar likimo. Gyvenimo nelaimės, protą aptemdantis pyktis ar kvailas elgesys čia tampa šansu pažiūrėti į viską kitaip.

Keturi aktoriai – Aleksandras Kleinas, Lena Orlova, Goda Piktytė ir Marcelė Zikaraitė – pasakoja istoriją, kuri primena pasikartojantį sapną. Jis niekada nesibaigs, kol kiekvienas sukursime savą istorijos tęsinį.

– – – – – – – – –

2017 m. režisierius Agnius Jankevičius už spektaklio „DREAMWORKS“ režisūrą pelnė „Fortūnos“ statulėlę. 

 

Bilieto kaina: 10 €,  studentams, neįgaliems, senjorams - 8 €.  

 

Informacija: Biržų kultūros centras, Kauno miesto kamerinis teatras

Foto: Kauno miesto kamerinis teatras

 

Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį  9 - 11   12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

 

Atgal