Naujienos

    Šią savaitę Biržuose  vyko kasmetiniai mokymai skirti Lietuvos turizmo informacijos centrų darbuotojams. Lietuvos turizmo informacijos centrų asociacija (toliau LTICA) suorganizavo dviejų dienų mokymus „TURIZMO INOVACIJOS: PATIRTYS IR PARTNERYSTĖ“.  Viso dalyvavo per 60 specialistų iš visos Lietuvos.

    Pirmoji mokymų diena visus sukvietė į Biržų tvirtovės arsenalą, kur paskaitas ir aktyvų seminarą vedė verslo konsultantas Lauras Balaiša. Jis savo seminare atkreipė dėmesį į inovatyvių turizmo produktų / paslaugų kūrimą per kliento patirtį ir potyrius. Vyko ir daug praktinių užduočių susijusių su naujų potyrių kūrimu Biržuose.  Po pirmos dienos visi svečiai buvo pakviesti į pažintinę ekskursiją po Biržų kraštą, aplankyti Kirkilų apžvalgos bokštą , Karvės olą ir kitas įžymias vietas.

    Antra diena prasidėjo visuotiniu LTICA narių susirinkimu „Sodeliškio dvaro sodyboje“. Susitikime buvo sprendžiami svarbūs turizmo srities klausimai visos Lietuvos mastu. Dienos eigoje savo pranešimus paruošė ir pristatė VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ vadovas Dalius Morkvėnas, apie įvykusius pokyčius ir ko tikimąsi ateityje.  Tinklalapio pamatykLietuvoje.lt vadovas Arvydas Dotas papasakojo apie populiarėjantį tinklalapį ir ambicijas. Naujus maršrutus ir lankstinukus pristatė Lietuvos kaimo turizmo asociacijos prezidentas Linas Žabaliūnas. Daugiau pranešimų skaitė Ekonomikos ir Inovacijų ministerijos, Turizmo politikos skyriaus vedėjas Renaldas Čiužas. Taip pat naujausia informacija dalinosi Turizmo rinkos priežiūros skyriaus,  Aplinkos, Kultūros ministerijų  bei kitų asociacijų specialistai.

   Daugiau informacijos ir naujausių lankstinukų rasite užsukę į Biržų turizmo informacijos centrą. 

Atgal