Renginiu kalendorius

Vasario 16 d. 15 val. Istorinio teatro diena. Alytaus miesto teatro spektaklis, skirtas Lietuvos 100-čiui paminėti „Pamatai iš Mindaugo pilies. Netikras akmuo.“ pagal M. Valiuko pjesę „Kaip akmuo“. Režisierius -  Arvydas Lebeliūnas, kompozitorius  - Jonas Sakalauskas,  scenografas - Sergejus Bocullo,
kostiumų dailininkė - Berta Bocullaitė, šviesų dailininkas - Vladas Šerstabojevas. Vaidina : Sigitas Jakubauskas, Jonas GaižauskasVaidas PraspaliauskasErika JasinskaitėEglė JuškaitėVidas VaškiusLukas Alsys, Ona Gudaitytė,
 Eugenijus RakauskasVincas VaičiulisEglė Kordiukovaitė, Agnė Sabulytė, Tomas Kunčinas. Trukmė 1 val. 45 min. Bilieto kaina - 3 Eur.

    Šimtmetį besitęsianti vienos giminės istorija, kupina istorinių peripetijų ir asmeninių dramų. Skirtingos kartos, skirtingi likimai, tačiau yra dalykų, kurie niekada nesikeičia: visi nori mylėti ir būti mylimi, kurti savo laimę ir, iškilus grėsmei, kautis dėl jos.

Labai dažnai likimai lūžta po nepakeliamais istorijos presais. Laikas ir istorinės aplinkybės negailestingi šios giminės ir kitiems šio namo, kurio pamatuose įmūrytas istorinis akmuo,  gyventojams.

Namas spektaklyje – tai valstybės,  mažos, bet labai gajos ir drąsios, metafora. Jos pamatuose įmūrytas tikėjimas savo ateitimi.

Žiūrovų įspūdžiai:

„Spektaklis kurio metu pirmąkart apsiašarojau… Na ir anksčiau būdavo spektaklių, kad pradėdavo drėkti akys, bet vidinis „aš“ vis sudrausmindavo, o, šį kartą nebesustabdė (…). Rekomenduoju pamatyt. Jau praėjo keletas dienų, o aš dar gyvenu juo…“ ( Juozas).

„Nesitikėjau, kad bus toks geras spektaklis, bet buvo… Vaidyba, dainavimas, režisūra – puiku! Svarbiausia, kad palietė kažką giliai, dėl ko bent porą kartų ašaros tiesiog užspaudė gerklę…“ (Reda).

 

Kasa dirba   antradienį, trečiadienį , ketvirtadienį   9 - 11     12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

 

Atgal