Renginiu kalendorius

Rugsėjo 22 d. 18 val. Biržų kultūros centre

Interaktyvus humoro ir magijos show „21“

Dalyvaus tarptautinių humoro festivalių laureatas, aktorius Artūras Orlauskas ir tarptautinių magijos konkursų laureatas, magijos maestro Nicholas Kin.

Bilieto kaina 12 Eur.

Trukmė 2 val su pertrauka

Kodėl du savo srities profesionalai nutarė dirbti bendrai ir kodėl jų šou vadinasi „21“? Todėl, kad 21 tai yra ir kortų žaidimas ir dar įdomiau – Artūras ir Nicholas yra gimę vieną dieną – balandžio 21 d. Tiek sutapimų negali būti atsitiktinai, tai tikra magija, todėl nieko kito neliko kaip kurti bendrą šou kartu „Du viename“ arba „21“.

Nicholas Kin pristatys Lietuvos publikai savo naujausius magijos ir mentalizmo triukus, kuriuos jau matė Lenkijos, Anglijos, Baltarusijos ir Ispanijos žiūrovai. Tuo tarpu humoro magistras Artūras Orlauskas ištrauks rimčiausius kozirius iš savo 40 metų kauptos anekdotų kolekcijos ir dar kartą nustebins ne tik savo anekdotų pasakotojo talentu, bet ir magijos triukais ir minčių skaitymo seansu bei neįtikėtinomis improvizacijomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kasa dirba   antradienį, trečiadienį , ketvirtadienį   9 - 11     12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, renginių lankytojai tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse  privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Jų  nedėvėti leidžiama vaikams iki 6 metų, neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės tokių apsaugos priemonių dėvėti negali. Saugus atstumas  tarp žiūrovų – 1 metras ( išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius).

Pablogėjus epidemiologinei situacijai ir priėmus naujus valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimus, renginio organizatoriai pasilieka teisę atšaukti arba perkelti renginius. 

 

Biržų kultūros centro informacija

Atgal