Renginiu kalendorius

 
Koncertas perkeltas iš kovo 13 d. į rugsėjo 30 d. Galioja kovo 13 d. bilietai.
 

Rugsėjo 30 d. 18 val. ir 20 val. ( PAPILDOMAS KONCERTAS PIRKUSIEMS BILIETUS IŠ PLATFORMOS BILIETAI.LT) grupės „Pikaso“ 20-mečio koncertas. Galioja  kovo 13 d. bilietai. Trukmė apie 1 val. 30 min.

Bilieto kaina - 15,18 Eur.

Grupė  „Pikaso“ surengs du koncertus. Šalyje sugriežtinus koronaviruso kontroles priemones,  dalis grupės gerbėjų, įsigijusių bilietus į vieną pasirodymą, bus perkelti į papildomai vėlesniu laiku rengiamą koncertą.

Mes apgailestaujame ir iš anksto atsiprašome dėl šių nepatogumų. Metro atstumas nuo aplinkinių žmonių ir privalomas nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėjimas visuose kultūros, pramogų ir kituose renginiuose yra privalomas.

Todėl rugsėjo 30 d. vyks du koncertai: 18 val. ir 20 val. – į vėlesnį pasirodymą kviečiami žiūrovai iš platformos bilietai.lt  gaus elektroninius laiškus su svarbia informacija apie pasikeitimus. Jeigu pranešimo el. paštu negavote – vadinasi, laukiame koncerte bilietuose nurodytu laiku. 

Dar neįsigijusieji bilietų gali tai padaryti Biržų kultūros centro kasoje.

„Visų gerbėjų labai prašome atvykti į koncertus su apsauginėmis veido kaukėmis, respiratoriais arba kitomis veido apsaugos priemonėmis. Dėsime visas pastangas, kad šventinė nuotaiką, kurią kartu su jumis sukuriame kiekvieno pasirodymo metu, vyrautų vėl. Tikimės, kad anksčiau ar vėliau ribojimai ar papildomos taisyklės liks tik žmonių prisiminimuose. Kol kas privalome laikytis reikalavimų, saugoti save ir kitus“, -  akcentuoja grupės „Pikaso“ nariai.

----------

Grupė "Pikaso" švenčia 20 metų gyvavimo sukaktį. Ta proga rengiamas koncertinis turas per Lietuvą. Įspūdingoje šventinėje programoje – geriausi visų laikų „Pikaso“ hitai ir naujausi kūriniai.

Grupės ,,PIKASO" išskirtinis 20-mečio koncertas
 
Vaikinų grupė „Pikaso“ susibūrė 1999 metais, pirmasis grupės albumas „Saulė“ tapo „auksiniu“, „Pikaso“ pripažinta geriausiu metų debiutu. Vaikinų grupė ne kartą pelnė dešimtis įvairių apdovanojimų. Apie neblėstantį populiarumą byloja ir socialiniai tinklai: grupės veiklą seka 100 000 gerbėjų, vaizdo klipai sulaukia milijoninių peržiūrų.

„Pikaso“ auksinių hitų kolekcijoje – kelių klausytojų kartų pamėgtos ir iki šiol atpažįstamos dainos: nuo „Jis tau meluoja“, „Mano jausmai“, „Pravirkęs ruduo“, „Ramunė“, „Saulė“, „Ašarėlė“, „Baltas laiškas“, „Tyliai tyliai“, „Europos vidury“ iki pastarųjų metų populiariausių kūrinių. 20-mečio proga rengiamo koncertų turo metu vaikinai žada, kad gerbėjai išgirs į lietuviškos muzikos šlagerių sąrašą patekusias dainas ir karščiausius šių laikų hitus.

Lietuvos pop muzikos scenoje grupė žinoma kaip nuoširdžių, romantiškų, meilę ir pozityvumą žadinančių dainų atlikėjai. „Pikaso“ vaikinai Haroldas, Valdas ir Rokas su nekantrumu laukia susitikimų su savo gerbėjais! Pasinerkite į kerinčių ir malonius prisiminimus žadinančių „Pikaso“ dainų sūkurį, ženkite kartu su mylima grupe per skirtingas jos istorijos natas. Iki susitikimo jubiliejiniuose koncertuose!

Kasa dirba antradienį, trečiadienį, ketvirtadienį 9 - 11   12- 15 val. Penktadienį 9- 11 12- 13 val. Šeštadienį 9 - 11val. ir 1 val. iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimu, renginių lankytojai tiek uždarose, tiek atvirose erdvėse  privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones. Jų  nedėvėti leidžiama vaikams iki 6 metų, neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės tokių apsaugos priemonių dėvėti negali. Saugus atstumas  tarp žiūrovų – 1 metras ( išskyrus sutuoktinius, artimuosius giminaičius).

Pablogėjus epidemiologinei situacijai ir priėmus naujus valstybės lygio ekstremalios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimus, renginio organizatoriai pasilieka teisę atšaukti arba perkelti renginius. 


Biržų kultūros centro informacija
 
Atgal