Renginiu kalendorius

Vasario 20 d. 18 val. Teatro grando diena. Povilo Gaidžio režisuotas Klaipėdos dramos teatro spektaklis „Elzės žemė“. Autorė - Jaroslava Pulinovič, vertėjas- Gintaras Grajauskas, scenografas - Artūras Šimonis, kompozitorius - Martynas Bialobžeskis, režisieriaus padėjėja - Rasa Naujokienė. Vaidina: Regina Šaltenytė, Kęstutis Macijauskas, Renata Idzelytė, Donatas Švirėnas, Simona Šakinytė / Kamilė Andriuškaitė, Nijolė Sabulytė / Nijolė Narijauskaitė, Irena Simonaitytė, Sigutė Gaudušytė, Toma Gailiutė. Trukmė 2 val. 40 min. Bilietų kaina: 1- 11 eilėse 12 Eur, 12-18 eilėse  - 10 Eur.

„Elzės žemė“ – tai tikra istorija, kurią autorei papasakojo jos močiutė. Visi pjesės herojai turi savo prototipus. Tai jaudinantis pasakojimas apie žmonių gyvenimą ir santykius nedideliame Sibiro kaime. Pjesės herojė Elzė – Rusijos vokietė, patyrusi nelengvą gyvenimą karo ir pokario metais, sulaukusi 76-erių pirmą kartą įsimyli. Jos išrinktasis Vasilijus – šviesus žmogus, geografijos mokytojas, visą gyvenimą mokiniams pasakojęs apie jūras ir kalnus, bet pats taip niekada jų ir nematęs. Dabar jie turi vienas kitą ir svajoja kartu keliauti po pasaulį. Deja, viskas ne taip paprasta… Tai septyniasdešimtmečių Romeo ir Džuljetos istorija, atrodytų, neįtikėtina, bet reali. 

Jaroslava Pulinovič (gim. 1987 m.) jauna rusų dramaturgė, jau tapusi įvairiausių literatūrinių premijų laureate („Kartos balsas“, „Debiutas“, „Eurazija“, „Auksinė kaukė“ ir kt.). Ji turi savo stilių, jos pjesės parašytos tarsi vienu įkvėpimu – sąžiningai ir karštai. „Pulinovič – vitalinės jėgos dramaturgė, gyvenimo jėgos, kurią ji kaskart atranda savo personažuose. Iš esmės tai – pilnaverčio gyvenimo troškimas – juos ir paverčia herojais.“ – teigia rusų teatro kritikas Pavelas Rudnevas.

Pagal dramaturgės pjeses statomi spektakliai Anglijoje, JAV, Lenkijoje, Estijoje, Ukrainoje ir daugelyje teatrų Rusijoje.

2017 metais  D. Tamulevičiūtės profesionalių teatrų festivalyje Varėnoje spektaklis pelnė net 4 apdovanojimus: Geriausio režisieriaus ( Povilas Gaidys) „Žiūrovų spektaklio“ apdovanojimą, geriausio scenografo (  Artūras Šimonis) , geriausios antraplanės aktorės ( Renata Idzelytė).

Kasa dirba   antradienį, trečiadienį , ketvirtadienį   9 - 11     12- 15 val.     Penktadienį    9- 11   12- 13 val.    Šeštadienį  9 - 11  val. ir  1 val.  iki kiekvieno mokamo renginio pradžios. Sekmadienis, pirmadienis – poilsio dienos. Telefonu bilietų neužsakome. Bilietai nekeičiami. Pinigai už bilietus grąžinami tik tuo atveju, jei renginys neįvyksta arba data nukeliama. Kasos tel. 32513

 

Atgal