KELIONĖS

 

  Organizuojame ekskursijas po Lietuvą, siūlome keliones ir į kaimynines šalis. Išvykimas į ekskursijas vyksta iš Biržų miesto. Organizuojame ekskursijas grupėms po Lietuvą pagal individualius užsakymus.

    Kaip kasmet ir 2020 m. kviesime vykti jau tradicija tapusias ekskursijas į Palangą, Nidą. Taip pat, laukiame pasiūlymų, kokį kraštą dar norėtumėte aplankyti.

el.p. info@visitbirzai.lt 

 

2020 m. kelionės 

Dėmesio! Visos kitos kelionės, kurios nėra įtrauktos į šią lentelę yra ATŠAUKTOS! 

DATA

PAVADINIMAS

APRAŠYMAS

KAINA

Liepos

10 - 12 d. 

Poilsis Palangoje

 

Vietų nebėra!

Poilsis Lietuvos pajūryje, laisvas laikas ir nakvynė KTU poilsio namuose ,,Politechnika“.

Išvykimas liepos 10 d. 9 val. ryte iš savivaldybės aikštelės - 14 val. registracija viešbutyje - laisvas laikas –liepos 12 d. 17 val. išvykimas link Biržų.

 55 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, nakvynė viešbutyje, pagalvės mokestis. 

Liepos 19 d. 

Kruizas Kaunas - Birštonas

 

Vietų nebėra!

Visos dienos kelionės metu turėsite išskirtinę galimybę grožėtis Kauno marių regioninio parko vaizdais bei Nemuno kilpomis, turiningai praleisti laiką nuostabiame Birštono kurorte. 

Birštone iš viso praleisite 4 val., galėsite dalyvauti apžvalginėje ekskursijoje, išsinuomoti dviratį, papietauti jaukiose kavinėse bei restoranuose ar tiesiog surengti iškylą. 

 38 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kruizas Kaunas – Birštonas, ekskursija po Birštoną su gidu (trukmė 1.20 val.), pervežimas iš Birštono į Kauną.

Rugpjūčio

14 - 16 d.

Poilsis Palangoje

 Poilsis Lietuvos pajūryje, laisvas laikas ir nakvynė KTU poilsio namuose ,,Politechnika“.

Išvykimas rugpjūčio 14 d. 9 val. ryte iš savivaldybės aikštelės - 14 val. registracija viešbutyje - laisvas laikas – rugpjūčio 16 d. 17 val. išvykimas link Biržų.

 

55 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, nakvynė viešbutyje, pagalvės mokestis.

Rugsėjo 5 d.

Ekskursija po Ukmergės kraštą: Ukmergė, Siesikai.

Aplankysime A. Smetonos dvarą Užugiryje, Siesikų pilį, pasivaikščiosime Ukmergės senamiesčiu ir užlipsime į gaisrinės bokštą.  

 26 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, kelionėje lydinčio gido paslaugos. 

Rugsėjo

12 - 13 d. 

Poilsis Nidoje

Išvykimas rugsėjo 12 d. 7 val. ryte iš savivaldybės aikštelės.

Su gidu aplankysime „Raganų kalną“, Kuršių nerijos kopas ir pasivaikščiosime Neringoje. Apsistosime viešbutyje „Nidos banga“. Viešbutis įsikūręs prie pat Kuršių marių kranto, vaizdingoje Nidos gyvenvietėje. Čia veikia Hermano Blodės muziejaus ekspozicija, pasakojanti įdomius faktus apie muziejaus ir Nidos istoriją. Savo laiku viešbutyje viešėjo ir kūrė tokios įžimybės kaip Tomas Manas ir Zigmundas Froidas.

Rugsėjo 13 d. 15 val. išvyksime atgal į Biržus. 

80 Eur/asm.

Į kainą įskaičiuota: kelionė patogiu autobusu, viena nakvynė viešbutyje „Nidos banga“ su pusryčiais, gido paslaugos, Nidos ekologinis mokestis, autobuso perkėlimo Smiltynėje mokestis, pagalvės mokestis. 

 

DĖMESIO! Vykstant į keliones svarbu nepamiršti su savimi turėti apsaugos priemones (kaukes, dezinfekcinio skysčio). Prieš laipinant į transporto priemonę, gali būti tikrinama keleivių temperatūra.

Sumokėti avansai už keliones yra negrąžinami, išskyrus tuos atvejus kai kelionė yra atšaukta!

 

Kelionių organizatoriaus Lietuvoje pažymėjimo Nr. 14865. Kelionių organiztoriaus užsienyje pažymėjimo Nr. 14169 (Eura Travel)

 

  • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 % 
  • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.

Biržų turizmo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +370 686 73 742

 

 

Atgal