KELIONĖS

 

  Organizuojame ekskursijas po Lietuvą, siūlome keliones ir į kaimynines šalis. Išvykimas į ekskursijas vyksta iš Biržų miesto. Organizuojame ekskursijas grupėms po Lietuvą pagal individualius užsakymus.

    Kaip kasmet ir 2018 m. kviesime vykti jau tradicija tapusias ekskursijas į Palangą. Taip pat, laukiame pasiūlymų, kokį kraštą dar norėtumėte aplankyti.

el.p. info@visitbirzai.lt 

 

                                                     2018 metų ekskursijų planas

 

Lapkričio 17 d.

Šviesų festivalis Rygoje su šokolado degustacija!

 

 

 

Lankysitės ,,Laimos" šokolado fabrike, akies krašteliu išvysite, kaip gaminamas šokoladas, ragausite šokoladinio gėrimo, galėsite įsigyti ,,Laimos" šokolado fabriko suvenyrų. Vėliau Jūsų lauks ekskursija po Rygos senamiestį –Rigos pilis ir gynybinė siena, Domo katedra, ,,Trijų brolių" namai, Rotušės aikštė, namas su katinu ir kt. Nuo 18.00 val. prasideda Šviesų festivalis (šviesos ir lazerių instaliacijos ant pastatų sienų). O šiemet jis ypatingas, kadangi Latvija švenčia valstybės šimtmetį. 

Kaina: 26 eur.

Įskaičiuota – gido paslaugos, ekskursija po Rygą, kelionė autobusu.

Į kainą neįskaičiuota: ,,Laima" šokolado muziejus - 7 eur. suaugusiam, vaikui - 5 eur., vaikui nuo 3 iki 6 m. - 3 eur.

Gido paslaugos šokolado fabrike - 1 eur./asm.

 

Gruodžio 31 d. – Sausio 1 d.

Naujieji metai Varšuvoje (Lenkija) ir vandens pramogos ,,Tropikana" vandens parke!

Pažintis su Lenkijos sostine, smagios pramogos, linksmybės, fejerverkai, atgaiva vandens pramogų parke „Tropikana" pirmąją 2019-ųjų metų dieną — pažinimas, šventė ir poilsis!
Biržų turizmo informacijos centras kviečia Jus leistis į įsimintiną, kupiną naujų įspūdžių ir pažinimo kelionę, kurios metu miegoti nebus kada. O sausio 1 d. vandens pramogų parke „Tropikana“. 

 

 Jame 4 naujausi, iki 700 m. ilgio nusileidimo takeliai, vandens kriokliai, „ciklonas“, baseinas su dirbtinėmis bangomis, sraunioji upė. Suaugusieji maloniai atsipalaiduos mineralinio vandens gydomosiose sūkurinėse voniose: kalio ir natrio - padeda išvalyti ląsteles; bromo - raminamai veikia nervų sistemą ir padeda gydyti odos ligas; kalcio - teigiamai veikia nervų sistemą, stiprina ląstelių sieneles; jodo - veikia antimikrobiškai. Visiems patiks ledo urvas ir druskų kambarys, kuriame galima net nusnausti. Galėsite pasikaitinti garinėje arba suomiškoje pirtyse.  

Kaina: 110 eur.

Įskaičiuota – nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionių vadovo – gido paslaugos, kelionė autobusu, ekskursinė programa.

 

Į kainą neįskaičiuota - 

papildomi objektai - 50 PLN 

Bilietai į Tropikaną vandens parką: 

2 val suaugusiems - 41 PLN, vaikams (4-14 metų) - 23 PLN, vaikams iki 4 metų - nemokamai.
Papildomos 30 min - 5 PLN/asm
Medicininių išlaidų draudimas - 3.69 Eur (asmenims iki 65 metų). 

 

 Kelionių organizatoriaus Lietuvoje pažymėjimo Nr. 14865. Kelionių organiztoriaus užsienyje pažymėjimo Nr. 14169

  • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 % 
  • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.
  • Atsisakius vykti į ekskursiją likus 5 dienoms iki kelionės, sumokėta suma negrąžinama.

Biržų turizmo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +37068673742

 

 

Atgal