KELIONĖS

 

  Organizuojame ekskursijas po Lietuvą, siūlome keliones ir į kaimynines šalis. Išvykimas į ekskursijas vyksta iš Biržų miesto. Organizuojame ekskursijas grupėms po Lietuvą pagal individualius užsakymus.

    Kaip kasmet ir 2018 m. kviesime vykti jau tradicija tapusias ekskursijas į Palangą. Taip pat, laukiame pasiūlymų, kokį kraštą dar norėtumėte aplankyti.

el.p. info@visitbirzai.lt 

 

                                                     2018 metų ekskursijų planas

 

Rugsėjo 21 - 23 d.

 VIETŲ YRA!

Kruizas: Talinas - Sokholmas - Talinas

 

Nepamirštama kelionė jūra kruiziniu laivu ,,Victoria I“.  Pirma diena - ekskursija po Taliną, nakvynė laive. Antra diena – pažintis su Švedijos sostine Stokholmu. Trečia diena – atplaukiama į Taliną, Estijos jūrų muziejų.

Kaina: 97 eur.

 

Įskaičiuota: kelto bilietai Talinas – Stokholmas – Talinas, 2 nakvynės keturvietėse kajutėse.

 

Neįskaičiuota: Vasa muziejus, Estijos jūrų muziejus, pusryčiai/vakarienė laive.

Rugsėjo 28-30 d. 

Ukraina, 

Lvovas

 

1 DIENA. Penktadienis.

Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją.  Vakare atvykstame į Lvovą. Apsistojame viešbutyje. Laisvas laikas. Galimos ekskursijos pasirinktinai (užsakoma iš anksto)*.Nakvynė  viešbutyje Lvove.

2 DIENA. Šeštadienis.
Pusryčiai. Ekskursija po miestą autobusu. Pažinkime  Lvovą - gražų , svetingą , nuoširdų ir labai išradingą Europos miestą. Tai didžiausias vakarų Ukrainos miestas, istorinė Galicijos sostinė. 1256 metais Volynės kunigaikščio Danilos sūnus Levas įkūrė šį miestą ,kurio vardas ir davė Lvov pavadinimą . Daugiatautė  ir spalvinga miesto istorija sudomins visus čia apsilankiusius. Istorinių pastatų gausa ir architektūra  žavi savo puošnumu ir laikui nepavaldžiu stiliumi. Aplankysime Lyčiakovo kapinės ,Lychakivsky Tsvyntar, vienas gražiausių Europoje.

Laisvas laikas pietums.

Po pietų tęsime ekskursiją pėsčiomis  po senamiestį :i raizgytos gatvelės, Rotušė, Katedra, Universitetas, manieringas  Operos ir baleto teatras su puošniu interjeru , paminklas Galicijos  karaliui Danieliui ir poetui Adomui Mickevičiui, XVI a. statyta vaistinė.

DOVANA  EURA TRAVEL keliautojams – Požeminis Lvovas  + „zapaliona kava“  !

 Atrask visas Lvovo požemių paslaptis! Pirmiausia nukeliausime į XIII a. Jėzuitų požemį, sužinosime įdomių faktų apie šį katalikų ordiną bei kuriam laikui tapsime archeologais.  Toliau aplankysime "Kryivka" - labiausiai paslėptus Ukrainos požemių labirintus, kur pakliūsime tik su specialiu slaptažodžiu. Čia žavi neįprastas interjeras, Ukrainos istorija ir įspūdinga apžvalgos aikštelė.  Ir, žinoma, aplankysime garsiąją „Kavos kasyklą“. Ar esate pasirengę šiek tiek padirbėti...? Jūs tapsite tikraisiais kalnakasiais su šalmais ir visa būtina įranga kavai kasti. Ko gero nieko panašaus iki šiol nesate matę! Čia kavos degustavimas yra tikrai neįprastas – to negalima aprašyt žodžiais, būtina išbandyti!

Laisvas laikas. Nakvynė  viešbutyje Lvove.

 3 DIENA. Sekmadienis.
Pusryčiai. Anksti ryte išvykstame iš Ukrainos. Trumpam Lenkijoje aplankome Zamostės miestą, kuris įtrauktas į UNESCO pasaulinį kultūros paveldo sąrašą. Miestą suprojektavo italo architektas Bernardo Mordano pagal didiko Jono Zamoiskio „idealaus miesto“ koncepciją, todėl dar vadinamas Lenkijos renesanso perlu. Aplankome miesto aikštę su rotušės rūmais, šv. Tomo bažnyčią, kurioje palaidoti didikai Zamojskiai. Kelionė per Lenkiją. Naktį grįžtame į Lietuvą.

Programa

Į kelionės kainą įskaičiuota:

*  Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;

*  2 nakvynės su pusryčiais turistinės klasės viešbučiuose;

*  Ekskursinė programa;

*  Kelionės vadovo paslaugos;

*  Kelionės dokumentų sutvarkymas.

DOVANA - Ekskursija po Lvovo požemius bei kavos degustacija.

 

149 eur.

*Išvykimas iš Kupiškio arba Panevėžio

*Būtinas pasas

Spalio 20-21 d.

 

Baltarusija. Minskas

Apžvalginė ekskursija po Minską – Nacionalinė Baltarusijos biblioteka – Operos ir baleto teatras – Nesvyžius – Myrius – Lydos pilis.

Kaina: 89 eur.

Įskaičiuota – nakvynė viešbutyje su pusryčiais, grupės vadovo – gido paslaugos, kelionė autobusu.

Papildomos išlaidos – mokami objektai (~20 eur.), vietinio gido paslaugos Minske (2 eur.), Baltarusijos viza ir draudimas (26 eur.), bilietai į operą ~ 5 eur.

Reikalingas pasas!

Lapkričio 17 d.

Šviesų festivalis Rygoje

Ekskursija po Rygos senamiestį – Šviesų festivalis (šviesos ir lazerių instaliacijos ant pastatų sienų)

Kaina: 26 eur.

Įskaičiuota – gido paslaugos, ekskursija po Rygą.

 

Gruodžio 31 d. – Sausio 1 d.

Naujieji metai Varšuvoje (Lenkija)

Ekskursija po Lenkijos sostinę Varšuvą – Naujų metų sutikimas prie centrinės miesto eglės -

Kaina: 110 eur.

Įskaičiuota – nakvynė viešbutyje su pusryčiais, kelionių vadovo – gido paslaugos, kelionė autobusu.

 

 Kelionių organizatoriaus Lietuvoje pažymėjimo Nr. 14865. Kelionių organiztoriaus užsienyje pažymėjimo Nr. 14169

  • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 % 
  • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.
  • Atsisakius vykti į ekskursiją likus 5 dienoms iki kelionės, sumokėta suma negrąžinama.

Biržų turizmo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +37068673742

 

 

Atgal