KELIONĖS

 

  Organizuojame ekskursijas po Lietuvą, siūlome keliones ir į kaimynines šalis. Išvykimas į ekskursijas vyksta iš Biržų miesto. Organizuojame ekskursijas grupėms po Lietuvą pagal individualius užsakymus.

    Kaip kasmet ir 2019 m. kviesime vykti jau tradicija tapusias ekskursijas į Palangą, Nidą. Taip pat, laukiame pasiūlymų, kokį kraštą dar norėtumėte aplankyti.

el.p. info@visitbirzai.lt 

 

   

Vasario 9 d.

Ledo skulptūrų festivalis Jelgavoje

Jelgava kviečia pasigrožėti ledine švente! Ledas juk tokia neįprasta ir paslaptinga medžiaga, jo skaidrumas ir gebėjimas praleisti šviesą suteikia galimybę kurti dar didesnes paslaptis ir iliuzijas.
Aplankysimę Latvijos sostinę Rygą, renovuotą automobilių muziejų ir vakare grožėsimės ledo skulptūromis Jelgavoje - turininga savaitgalio keionė visai šeimai!!!

   2019 m. vasario 8-10d. Jelgavoje 21–ąjį kartą vyks tarptautinis ledo skulptūrų festivalis* Baltijos šalyse. Festivalio metu skulptoriai iš įvairių pasaulio šalių kurs skulptūras tema "KINAS". Skulptoriai temą interpretavo įvairiai: kai kurie kurs skulptūras su gerai žinomu filmo personažu, kai kurie - kino mylėtojus su spragėsių dėžute ir coca-cola gėrimu. Festivalio metu grožėsitės 45 ledo skultūromis: 30 asmeninių ir 15 komandinių kūrinių. Skulptūroms pagaminti menininkams prireiks daugybės tonų ledo. Dalyvausite ledo skulptūrų festivalio renginiuose, turėsite galimybę fotografuotis prie skulptūrų ir kitų ledo objektų, apsilankyti ledo bare, slidinėti ledo kalniukais! 

Išvyksime iš pat ryto!

 

 

Kelionės kaina: 30 eur.


Į kainą įskaičiuota:

 

 • kelionė patogiu turistinės klasės autobusu;
 • kelionės vadovo-gido paslaugos; 
 • ekskursinė programa.

 

 Į kainą neįskaičiuota:

 • Bilietai į mokamus objektus:
  Automobilių muziejus – 10 € suaugusiems, 5 € mokiniams, studentams; šeimos bilietas (2 suaugę + iki 4 vaikų) - 20 Eur.
  Ledo skulptūrų festivalis
  Perkant bilietus iš anksto 2019.02.09
   - pigiau ir patogiau (nereikės stovėti eilėse). 

   suaugusiems - 5 Eur, studentams, senjorams, mokiniams - 2 Eur, šeimos bilietas (2 suaugę + 2 vaikai arba 1 suaugęs + 3 vaikai) - 6 Eur
  Perkant bilietus vietoje: suaugusiam - 7 Eur, moksleiviams, studentams, senjorams - 3 Eur, šeimos bilietas: 2 suaugę + 2 vaikai arba 1 suaugęs + 3 vaikai - 10 Eur
 • Medicininių išlaidų draudimas;
 • Asmeninės išlaidos.

 

Vasario 9 d.

Palangos stintų šventė

Kasmetinėje šventėje visų laukia agurkais kvepianti stinta, tradicinės magaryčios žvejams ir svečiams, žvejiškos melodijos.

Visą dieną galima ne tik paragauti įvairiais būdais paruoštos stintos, bet ir sudalyvauti įvairiose varžybose, stebėti Stintų grilio čempionatą.

Kiekvienais metais šventę puošia sveikuolių maudynės ledinėje jūroje.

Šventės „Palangos stinta 2019“ programa ruošiama.

Kelionės kaina: 25 eur.

 

Į kainą įskaičiuota:

 • Kelionė turistinės klasės autobusu
 • Kelionių vadovo paslaugos

 

                         

 

 

 Kelionių organizatoriaus Lietuvoje pažymėjimo Nr. 14865. Kelionių organiztoriaus užsienyje pažymėjimo Nr. 14169

 • Užsirašius į ekskursiją būtinas avansinis apmokėjimas 20 % 
 • Likus vienai dienai iki išvykimo rekomenduojame pasitikslinti išvykimo laiką ir vietą.
 • Atsisakius vykti į ekskursiją likus 5 dienoms iki kelionės, sumokėta suma negrąžinama.

Biržų turizmo informacijos centras dėl nenumatytų aplinkybių gali keisti ekskursijos programą, išvykimo laiką, lankomų objektų skaičių. Gali keistis lankomų objektų kainos. Užsisakyti galite tel. nr. +37068673742

 

 

Atgal