Naujienos

Biržų turizmo klasteris dalyvavo  Balttour 2018, Rygoje

Vasario 2-4 dienomis Rygoje vyko jubiliejinė 25-oji Baltour 2018 paroda. Parodoje dalvyvavo 860 turizmo atstovų iš 39 pasaulio šalių. Susipažinti su galimybėmis keliauti įvairiose šalys, atrasti naujus maršrutus, įsigyti kelionę sau ir savo šeimai buvo susirinkę – 29 630 parodos lankytojų.

Jubiliejinė Baltour 2018 parodoje dalyvavo Biržų turizmo klasteris, asociacija, kurią vienija 17 Biržų krašto verslininkų. Biržų turizmo klsteris save pristate "Atrask pasaulį" salėje. Iš gausybės užsieniečių stendų ir turizmo agentūrų, Biržai išsiskyrė savo vaišingumu, demonstravo Aukštaitijos kraštui būdingą svetingumą: kulinarinis paveldas bei netikėti guramaniški atradimai nepaliko abejingų stendo lankytojų, dažniausiai užduodamas klausimas, kurį girdėjome: "Kur galėčiau tai rasti ir nusipirkti?", išsiskyrėme ir bendravimu ne tik rusų, anglų kalbomis, bet ir latvių kalba. Patraukę dėmesį višingumu kiekvienam susidomėjusiam įteiktas paketas su visa informacija apie visus Biržų turizmo klasterio narius.

Stendą aplankė ir gausa Latvijos žiniasklaidos atstovų, "Riga TV" filmavo reportažą apie Biržų turizmo klasterį, taip pat atstovai iš pirvačių turizmo agentūrų, gidų, Latvijos turizmo informacijos centrų atstovai – su susižavėjimu gyrė ne tik Biržų turizmo klasterio stendą bet ir pačią klasterio koncepciją – verslininkai po vienu stogu siekia to pačio tikslo drauge – turizmo augimo Biržuose.

Aktyviai save pristatė: Levandų ūkis, Sodeliškio dvaro sodyba, restoranas "Pilies skliautai", Kristinos ir Jūrio Milišiūnų avių ūkis, "Biržų alaus" darykla, Biržų regioninis parkas.  

Informacija: Biržų turizmo informacijos centras

Atgal