Naujienos

BIRŽŲ RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ ORGANIZAVO SUSITIKIMĄ SU VIETOS VALDŽIOS, VERSLO, JAUNIMO, BENDRUOMENIŲ, TURIZMO INFORMACIJOS CENTRO IR MUZIEJAUS ATSTOVAIS 

    Biržų rajono vietos veiklos grupė š. m. balandžio 12 d. į susitikimą sukvietė Biržų rajono savivaldybės, verslo, jaunimo, turizmo informacijos centro, muziejaus ir bendruomenių atstovus tam, kad kartu aptartų, ko labiausiai reikia Biržų rajonui, tuo pat metu paieškoti modernių, šiuolaikiškų idėjų, kurios būtų aktualios ir patrauklios mūsų kraštui ir turistams. Susitikimo metu buvo pristatyta informacija apie planuojamo Biržų rajono vietos veiklos grupės kvietimo teikti paraiškas Nr. 1, rengiamo pagal VPS „Biržų rajono kaimo vietovių vietos plėtros strategiją 2015-2023 m.“ III prioriteto priemonės „Kaimo infrastruktūros atnaujinimas“ veiklos sritį „Parama investicijoms į išskirtinių gamtos ir kultūros paveldo objektų sutvarkymą bei pritaikymą gyventojų poreikiams“, finansavimo aprašo parengimą ir atrankos kriterijų parinkimą. Susitikimo metu vyko VPS veiklos srities „Parama investicijoms į išskirtinių gamtos ir kultūros paveldo objektų sutvarkymo bei pritaikymo gyventojų poreikiams“ idėjų mugė.

Vietos valdžios atstovai Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas bei mero pavaduotoja Irutė Varzienė ypač norėjo išgirsti jaunimo nuomonę, todėl kvietė jaunimo atstovus kuo aktyviau dalintis idėjomis, kad Biržų kraštas būtų patrauklus ir jaunosios kartos atstovams. Visus susitikimo dalyvius vienija bendras tikslas – tinkamai įsisavinti ES lėšas ir bendradarbiaujant su verslu, vietos valdžia, bendruomenėmis, jaunimu, paversti Biržų rajoną patrauklesniu gyventojams ir svečiams.

Kviečiame visus, ypač jaunimo atstovus, prisidėti prie idėjų generavimo, kokios idėjos galėtų būti įgyvendintos, investuojant į išskirtinius Biržų rajono kaimo vietovių gamtos ir kultūros paveldo objektus ir iki š. m. gegužės 8 d. siųsti savo idėjas el. p. jaunimas@birzai.lt ir giedre.v@birzuvvg.lt.

Informacijos šaltinis: Biržų rajono savivaldybė

Atgal