Naujienos

BIRŽŲ RAJONO GYVENTOJŲ IR SVEČIŲ PATOGUMUI ĮRENGTI NAUJI INFORMACINIAI KELIO ŽENKLAI Į LANKYTINUS OBJEKTUS 

 


  

 

      

 

 

 

 

 

 

 

 

  Šiais metais spalio mėnesį Biržų rajone buvo įrengti nauji informaciniai kelio ženklai į turistų lankomus objektus. Įrengta 20 kelio ženklų, nukreipiančių į lankytiną vietą, ir 12 - žyminčių lankytinos vietos pavadinimą. Informaciniai kelio ženklai, kuriuos įrengė UAB „Zona Optima“, padės lengviau surasti ir aplankyti gražiausius Biržų krašto gamtos ir kultūros paveldo objektus.

 

 

       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informaciniai kelio ženklai įrengti įgyvendinant bendrą Biržų rajono savivaldybės administracijos ir partnerių - Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių administracijų projektą - „Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų informacinės infrastruktūros plėtra“.

        Pagal projektą dar šiais metais turizmo informacinė infrastruktūra Biržų rajone pasipildys ir kitais naujais objektais – krypties rodyklėmis pėstiesiems. Iki gruodžio    3 d. UAB „Gatas“ įrengs 7 krypties rodykles: 6  rodykles (stovus su 8 informacinėmis lentelėmis) Biržų mieste ir 1 krypties rodyklę (stovą su 6 informacinėmis lentelėmis) Pabiržės miestelyje. Informacinėse lentelėse bus nurodyti svarbiausi lankytini objektai ir atstumas iki jų.

       Projektas bus tęsiamas ir 2019 metais. Įgyvendinant jį Biržų rajone bus įrengti 2 dideli informaciniai stendai su projekte dalyvaujančių keturių savivaldybių lankytinais objektais ir informacija, 5 informaciniai stendai su Biržų rajono savivaldybės lankytinais objektais ir informacija.

        Iš viso Biržų rajono savivaldybėje projekto įgyvendinimo metu bus įrengti 46 ženklinimo infrastruktūros objektai. 

        Bendra projekto vertė – 227 152,95 Eur, iš jų 193 080,00 Eur – Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Europos regioninės plėtros fondo) lėšos (85 proc.), 34 072,95 Eur – savivaldybių lėšos (15 proc.). Preliminari Biržų, Kupiškio, Pasvalio ir Rokiškio rajonų savivaldybių administracijoms tenkanti projekto dalis – po 56 788 Eur, iš jų ES fondų lėšos – 48 269 Eur, kiekvienos savivaldybės lėšos – 8 519 Eur.

         Projekto įgyvendinimo laikotarpis 2017–2019 m.

                                                                    

  Biržų rajono savivaldybės informacija

 

 
   
  
 
Atgal